تارخ انتشار مطلب: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
1,192 بازدید
امتیاز :

آیت اللهی که فرمان آشوب به اختیار می داد!

آیت اللهی که فرمان آشوب به اختیار می داد!

وبلاگ فرهنگ پرواز در مطلبی نوشت

به گزارش روایت نو،قبل از انقلاب،مسجد آتشیها که بعدا شد قبا،را فعال نمود،بعد ازانقلاب شد محفل درس و بحث و…!شیرازی بود!برخلاف چهره اش ،تند بود! سید علی محمد دستغیب،خواهزاده شهید دستغیب و برادر ایت الله علی اصغر دستغیب تولیت حرم شاه چراغ (ع) است.،انقلاب که پیروز شد،با حکم مرحوم منتظری قائم مقام رهبری،شد رئیس دادگاه انقلاب،در تمام ادارات شیراز نفوذ داشت!خود را زیاد به امام ره نزدیک میدانست ولی هیچ حکمی از امام نگرفته بود!بنی صدر که کاندید شد،علی محمد،برایش سنگ تمام گذاشت!

رئیس دادگاه که بود،زمین های مردم را به عناوین واهی مثل ارتباط با شاه وخانها و..،تصرف میکرد!صدای اعتراض مردم درآمده بود!شهید دستغیب هم بسیار از کارهای خواهزاده اش و مسجد قبا،ناراحت بود،کاربجایی رسید که نامه زد به مرحوم مشکینی وتقاضای خلع مسئولیت او را خواست و تهدید کرد اگر علی محمد برکنار نشود،از شیراز میرود!

سید عبدالحسین  دایی او،بدست منافقین که ترور شد،آقای حائری شد امام جمعه،مریدانش میگفتند نماز را پشت سر او بخوانید ولی دوباره در منزل فرادا بخوانید!بعضی اوقات هم نمازجمعه را با آشوب و سردادن شعار بهم میزدند!امام ره که در جماران او را نپذیرفته بود،به روحانیون فشار میاورد که نماز جمعه را کنسل کنند!!!امام ره ،آقای جنتی را فرستادند شیراز برای حل موضوع،ولی علی محمد،جنتی را قبول نکرده..! امام هم دستغیب را احضار و هشدار دادند که دست از این کارها بردارد!نفوذ علی محمد دتسغیب به حدی بود که بعد از شهادت دایی اش،پسر دایی اش را دوسال معطل استخدام معلمی و.. به بهانه عدم شرکت در مسجد قبا نگه میدارند!ولی با با نام دایی و بعد از شهادتش،رای مردم را میگیرد و میشود یکی از ۵ نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری !

منتظری که از قائم مقامی عزل شد،بشدت از او حمایت کرد!با دولت هاشمی رفسنجانی زیاد میانه نداشت !از مسائل اقتصادی دولت سازندگی انتقاد میکرد،محمد خاتمی که در سال ۷۶ کاندید شد،از حامیان او بود،دیگر در چشم او همه مشکلات مردم و اقتصاد حل شده بود!در انتخابات مجلس ششم به رد صلاحیت برخی افراد اعتراض کرد، کلا با شورای نگهبان مشکل داشت!قتل های زنجیره ای که اتفاق افتاد، مصطفی موسوی از عناصر اصلاحطلب وزارت اطلاعات،متهم ردیف دوم بود که به حبس ابد محکوم شد،شاگرد و از مریدانش علی محمد دستغیب در مسجد قبا بود…

#فرهنگ_پرواز

شدیدا تحت تاثیر اطرافیانش بود،گاهی دادگاه ویژه،برخی طلاب منحرف را بازداشت میکرد،براساس شنیده هایش!!نامه های بی ادبانه را به رهبری مینوشت!

اولین رساله فقهی عملی اش را سال ۸۷ چاپ کرد!احمدی نژاد،رئیس جمهور کشور را با توهین هایش،نوازش میداد!میرحسین که کاندید شد،به او گفته بود نسبت به علما،مراجع و بخصوص رهبری،اطلاعت پذیری داشته باشد ..!

بعد انتخابات،احمدینژاد که حتی ۱۳ میلیون رای موسوی را قابل احترام دانسته بود،به آن خس و خاشاکش که به اشوب گران گفته بود،گیرمیداد!

بعد از اعلام تقلب گسترده از سوی موسوی و کروبی،علی محمد با پشتیبانی رسانه های اصلاحطلب و اصحاب فتنه،همراهی رادیو اسرائیل و..با بیانیه های متعدد بر طبل آشوب و دروغ تقلب می کوبید!کار بجایی رسید که به نمایندگان خبرگان رهبری نامه نوشته و میگفت چهل میلیون نفر میگویند رای ما کجا رفته است؟!

(برای مشاهده تصویر با کیفیت بالا،بر روی آن کلیک کنید)

و در اجلاسیه شهریور ۸۸،بدون اشاره به قانون شکنی و اغتشاش حامیان موسوی،از خبرگان میخواهد تا با دعوت از موسوی و کروبی،سخنان آنها را بشنود! آنروزها،ریاست خبرگان بر عهده هاشمی رفسنجانی بود..!

 

 

علی محمد دستغیب میگفت مردم دیگر پشتیبان ولایت فقیه نیستند! حتی سخن امام خمینی ره،را طوری تحریف کرد و گفت : اینکه امام گفته پشتبیان ولایت فقیه باشید تا به این انقلاب آسیبی نرسد،یعنی همین که اگر مردم حمایتشان را از این ولایت فقیه برداشتند،دیگر از این ولایت کاری ساخته نیست..! تحریف سخنان امام را طوری بیان مینمود که انسان گاهی به خودش هم شک میکرد…

علی محمد که از سوغات موسوی برای تهران نشیان،خوشش آمده بود،خواست سوغات آشوب و درگیری را به شیراز ببرد!

او در قبال حرمت شکنی عاشورای حسینی ۸۸،که با لطف رسانه ملی ۹۰ درصد تصاویر آن هیچگاه پخش نشد و معلوم نبود اگر میشد چه اتفاقی برای میرحسین و آشوب گران می افتاد ،سکوت محض را اختیار کرد!بعد از حماسه نهم دی ۸۸، و نابودی جریان کف خیابانی فتنه گران،علی محمد بیکار ننشست و در یکسال بعد،در شهریور۸۹،با سخنرانی شدیدی علیه آیت الله خامنه ای،خشم مردم را شعله ور ساخت! مردم به نشانه اعتراض و در قالب دسته های عزاداری شهادت امام علی (ع)،در مقابل مسجد قبای او،تجمع کرده بودند،شاگردان متعصب و تندرو او،با شکسته شیشه های مسجد وانداختن سنگ و اجسام دیگر به طرف مردم از پشت بام مسجد،باعث شدند ده ها نفر از مردم  راهی بیمارستان شوند…!

علی محمد دستغیب،در جلسات درس خود،آیات قرآن و احادیث معصومین را طوری تفسیر میکرد که نظام اسلامی را خائن و ظالم عصر خود معرفی میکرد!اما هیچگاه بیان نمی کرد جماعتی که ادعای تقلب در انتخابات را داشتند چرا حتی یک سند مبنی بر تقلب یازده میلیونی نشان ندادند و مرکز کشور را درگیر هشت ماه آشوب کردند؟

علی محمد هیچگاه از عمل بر ضد رهبری و تضعیف نهاد رهبری دست برنداشت!

او میگفت ولایت فقیه با ولایت مطلقه فقیه گاهی برهم منطبق است مثل زمان امام ره و گاهی هم نیست..!

در واقع استفتای او بدین معنی بود که تمام اختیارات حکومتی زمان رسول الله بیشتر از علی ع بوده!(نه مقام معنوی)یا اختیارات حکومتی حضرت علی بیش از فقیه است!!! امام خمینی این استفتای علی محمد را در زمان حیات خود جواب داده بود و او حرف باطل و غلطی زده بود…

مغلطه او در واقع این بود که علی محمد قبول داشت مقام معنوی امام خمینی پایین از پیامبراسلام(ص) بوده اما پاسخ نمی داد اگر قبول دارید که باید هم داشته باشید،پس چگونه است امام خمینی اختیارات رسول الله داراست ولی رهبری فعلی نباید داشته باشد؟

او و همفکرانش حتی قانون اساسی را هم گاهی قبول دارند و گاهی نه…

کار علی محمد دستغیب بجایی رسیده بود که اعضای خبرگان رهبری،تصمیم به اخراج وی از این مجلس میگرند،ولی وقتی خبر این کار به گوش رهبری میرسد،آقای خامنه ای شدیدا معترض و مخالفت میکند..آیت الله قرباغی از اعضای مجلس خبرگان گفته بود او صلاحیت سخن گفتن درباره کشور و خبرگان را ندارد و بهتر است کمتر به او بپردازیم و به حال خودش رها کنیم…!

از نکات جالب درباره او این بود که مرجعیت علی محمد را اولین بار صدای آمریکا اعلام کرد!از لحاظ سواد دینی وحوزوی بشدت کم سواد بود !حتی در یک اشتباه آشکاردر یکی از بیانیه های سیاسی اش،آیه قرآن <انالله وانا الیه راجعون> را الراجعون نوشته بود…!شبکه سلطنتی پارس،بعد از فحاشی علیه مراجع تقلید،از علی محمد دستغیب به نیکی یاد کرد!کار او بجایی رسیده بود که اخبار شبکه های خارجی و ضد انقلاب از او ،از سایرین زودتر میرسید…!

حتی یکبار هم رادیو اسرائیل از قول او،گفته بود احتمال ترور موسوی و کروبی در حصر توسط ماموران امنیتی هست!

بعد پیروزی روحانی در سال۹۲،در نامه ای به او،خواستار رفع حصر شد،و انتخابات ۸۸ را کودتا بر ضد مردم نامید! باچهار میلیون رای نامیدن رقبای روحانی در مقابل ۱۸ میلیون روحانی(فقط رای جلیلی را بحساب اورده بوده!!!و نه باقی آرای اصولگرایان) توهین های دیگری را نصیب نظام و رهبری و اصل دموکراسی وارد کرد…

در آخر باید گفت،داستان زندگی او،داستان کسانی است که خودشان چیزی ندارند ولی با سو استفاده از نام نیک نزدیکانشان،برای خود بروبیایی درست میکنند و علیه نظام کار میکنند و در آخر با لطف نظام وخویشتن داری مردم به زندگی منافقانه ی خود ادامه میدهند..

کسانی که امام فرموده بود کاری نکنید که دشمنان از شما تعریف کنند…

همین..

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. راهیان نور امسال رنگ و بوی مدافعان حرم به خود می گیرد - 90,198 بازدید
 2. دانلود رایگان کتاب عشق شیرین -۲۵۰صفحه-PDF - 56,199 بازدید
 3. تماس با ما - 40,905 بازدید
 4. دانلود/ آهنگ ماموریت سخت با صدای حامد زمانی + متن شعر - 36,652 بازدید
 5. درآمد علیخانی از «ماه عسل» چقدر است؟ - 30,981 بازدید
 6. به موج وبلاگی «من عاشق محمدم»بپیوندیم - 29,012 بازدید
 7. گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی” - 28,537 بازدید
 8. واکنش احمدی مقدم به تکذیبیه احمدی نژاد - 26,704 بازدید
 9. تعرفه تبلیغات در روایت نو - 25,396 بازدید
 10. گزارش تصویری فراخوان ” من، کلاس و معلم مهربانم “ - 25,029 بازدید
 11. اعلان جنگ شورای امر به‌ معروف به چشمان «فتنه‌ انگیز»! - 24,686 بازدید
 12. درباره ما - 24,320 بازدید
 13. نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟ - 24,000 بازدید
 14. داستان زندگی مادر امام زمان (عج) نمایش رادیویی شد - 23,687 بازدید
 15. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۷۹ - 23,233 بازدید
 16. نظر برخی وبلاگ نویسان استان البرز در مورد حماسه ۹ دی - 23,017 بازدید
 17. آزاد اندیشی یعنی رقص روی سن دانشگاه؟ - 22,559 بازدید
 18. افزایش سرعت فایرفاکس با استفاده از تکنیک HTTP Pipelining - 22,444 بازدید
 19. شاگرد ساوجبلاغی میرزای کلهر - 22,428 بازدید
 20. سخنرانی رئیس‌جمهور در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی آغاز شد - 14,670 بازدید
 21. با رعایت این نکات، همیشه موهای زیبا داشته باشید - 13,296 بازدید
 22. موج وبلاگی:محکومیت سکوت غرب در قبال شهادت ۳مسلمان - 12,185 بازدید
 23. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۸۱ - 12,166 بازدید
 24. طول انگشتان دست چه چیزی درباره شما می‌گویند؟ - 12,104 بازدید
 25. یامهدی (عج) - 12,104 بازدید
 26. شیرینی زندگی با طعم شیرینی - 12,045 بازدید
 27. سفرای ایرانی خلیج فارس را ترک کنند - 11,972 بازدید
 28. بهترین تغذیه در زنگ تفریح مدرسه - 11,926 بازدید
 29. پیکرهای چهار شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود - 11,878 بازدید
 30. تفاوت حلم و صبر… - 11,738 بازدید

مضجع شریف امام رضا(ع) غبار روبی شد

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

آقایان در این دولت ۷۵۰ هزار تن پالم وارد می کردند

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

شکایت ۲ میلیارد تومانی آلمانی ها از فدراسیون فوتبال ایران

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

آرزوی سلامتی عقیلی برای بازیکن سابق سپاهان+عکس

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

روزنامه ایران مجرم شناخته شد

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

عکس‌هایی از شهید رضایی‌نژاد که در اینستاگرام همسرش منتشر شده +تصاویر

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

اقامه نماز رهبر انقلاب داخل ضریح مطهر امام رضا (ع) +تصاویر

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

لحظه وحشتناک مرگ کودک ۱ ساله در اثر سهل انگاری مادرش + تصاویر

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

مشاجره لفظی عوامل شبکه من و تو روی آنتن زنده +فیلم

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

چرا حجاب داشته باشیم؟

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

دلنوشته جالب مادر آرمیتا در سالروز شهادت همسرش +عکس

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

کدام ویروس در تابستان به سراغ کودکان می‌آید؟

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

کمپین کاربران شبکه‌های اجتماعی برای پیدا شدن نوزاد گمشده

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

خیلدار در تجمع و هم اندیشی نمایشگران آیینی استان البرز:مخاطبین به من و تریبون دولتی اعتقادی ندارند

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

خودکشی ساده ترین راه برای فرار از مشکلات/ بیشترین علل خودکشی در البرز ناشی از مهاجرت بی رویه به استان

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

سهم خواهی برخی احزاب از کابینه در نوع ادبیاتشان پیداست/ رئیس جمهور نباید”خویشاوند سالاری” را جایگزین “شایسته سالاری” کند

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

رای‌الیوم: عربستان فقط منتظر اعلام کناره‌گیری ملک سلمان و آغاز پادشاهی محمد بن سلمان است

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

واکنش تند پیام صادقیان به اظهارات حمید درخشان

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

جشن قهرمانی پرسپولیس در سوپر جام + تصاویر

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

تمام کارت های ملی تا پایان سال ۹۷ هوشمند می شود

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

ضرورت نظارت هر چه بیشتر بر واردات اسباب بازی/اقلامی غیر استاندارد که دنیای کودکان را تهدید می‌کند

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

مقایسه گوشی سونی اکسپریا x و گوشی گلکسی J7 pro

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

حرف‌های بهنام صفوی پس از عمل جراحی توسط پرفسور سمیعی +فیلم

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

پست معنادار علی کریمی در اینستاگرام +عکس

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

دستپاچگی وزیر امور خارجه عربستان پیش از تکرار ادعاهای همیشگی علیه ایران +فیلم

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

مجری شبکه خبر به دنبال یک گمشده +عکس

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

توضیحات مهران مدیری درباره حرف‌های سیاسی در دورهمی/ وقتی آقای کارگردان رژیم را فراموش می‌کند!

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

۱۰ روش برای سفید کردن طبیعی دندان‌ها

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

برای صبحانه بهتر است چه بخورید

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

رایزنی با برزیل برای تأسیس «مدرسه فوتبال در ایران»

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

آرشیو