تارخ انتشار مطلب: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
1,811 بازدید
امتیاز :
Rate this post

آیت اللهی که فرمان آشوب به اختیار می داد!

آیت اللهی که فرمان آشوب به اختیار می داد!

وبلاگ فرهنگ پرواز در مطلبی نوشت

به گزارش روایت نو،قبل از انقلاب،مسجد آتشیها که بعدا شد قبا،را فعال نمود،بعد ازانقلاب شد محفل درس و بحث و…!شیرازی بود!برخلاف چهره اش ،تند بود! سید علی محمد دستغیب،خواهزاده شهید دستغیب و برادر ایت الله علی اصغر دستغیب تولیت حرم شاه چراغ (ع) است.،انقلاب که پیروز شد،با حکم مرحوم منتظری قائم مقام رهبری،شد رئیس دادگاه انقلاب،در تمام ادارات شیراز نفوذ داشت!خود را زیاد به امام ره نزدیک میدانست ولی هیچ حکمی از امام نگرفته بود!بنی صدر که کاندید شد،علی محمد،برایش سنگ تمام گذاشت!

رئیس دادگاه که بود،زمین های مردم را به عناوین واهی مثل ارتباط با شاه وخانها و..،تصرف میکرد!صدای اعتراض مردم درآمده بود!شهید دستغیب هم بسیار از کارهای خواهزاده اش و مسجد قبا،ناراحت بود،کاربجایی رسید که نامه زد به مرحوم مشکینی وتقاضای خلع مسئولیت او را خواست و تهدید کرد اگر علی محمد برکنار نشود،از شیراز میرود!

سید عبدالحسین  دایی او،بدست منافقین که ترور شد،آقای حائری شد امام جمعه،مریدانش میگفتند نماز را پشت سر او بخوانید ولی دوباره در منزل فرادا بخوانید!بعضی اوقات هم نمازجمعه را با آشوب و سردادن شعار بهم میزدند!امام ره که در جماران او را نپذیرفته بود،به روحانیون فشار میاورد که نماز جمعه را کنسل کنند!!!امام ره ،آقای جنتی را فرستادند شیراز برای حل موضوع،ولی علی محمد،جنتی را قبول نکرده..! امام هم دستغیب را احضار و هشدار دادند که دست از این کارها بردارد!نفوذ علی محمد دتسغیب به حدی بود که بعد از شهادت دایی اش،پسر دایی اش را دوسال معطل استخدام معلمی و.. به بهانه عدم شرکت در مسجد قبا نگه میدارند!ولی با با نام دایی و بعد از شهادتش،رای مردم را میگیرد و میشود یکی از ۵ نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری !

منتظری که از قائم مقامی عزل شد،بشدت از او حمایت کرد!با دولت هاشمی رفسنجانی زیاد میانه نداشت !از مسائل اقتصادی دولت سازندگی انتقاد میکرد،محمد خاتمی که در سال ۷۶ کاندید شد،از حامیان او بود،دیگر در چشم او همه مشکلات مردم و اقتصاد حل شده بود!در انتخابات مجلس ششم به رد صلاحیت برخی افراد اعتراض کرد، کلا با شورای نگهبان مشکل داشت!قتل های زنجیره ای که اتفاق افتاد، مصطفی موسوی از عناصر اصلاحطلب وزارت اطلاعات،متهم ردیف دوم بود که به حبس ابد محکوم شد،شاگرد و از مریدانش علی محمد دستغیب در مسجد قبا بود…

#فرهنگ_پرواز

شدیدا تحت تاثیر اطرافیانش بود،گاهی دادگاه ویژه،برخی طلاب منحرف را بازداشت میکرد،براساس شنیده هایش!!نامه های بی ادبانه را به رهبری مینوشت!

اولین رساله فقهی عملی اش را سال ۸۷ چاپ کرد!احمدی نژاد،رئیس جمهور کشور را با توهین هایش،نوازش میداد!میرحسین که کاندید شد،به او گفته بود نسبت به علما،مراجع و بخصوص رهبری،اطلاعت پذیری داشته باشد ..!

بعد انتخابات،احمدینژاد که حتی ۱۳ میلیون رای موسوی را قابل احترام دانسته بود،به آن خس و خاشاکش که به اشوب گران گفته بود،گیرمیداد!

بعد از اعلام تقلب گسترده از سوی موسوی و کروبی،علی محمد با پشتیبانی رسانه های اصلاحطلب و اصحاب فتنه،همراهی رادیو اسرائیل و..با بیانیه های متعدد بر طبل آشوب و دروغ تقلب می کوبید!کار بجایی رسید که به نمایندگان خبرگان رهبری نامه نوشته و میگفت چهل میلیون نفر میگویند رای ما کجا رفته است؟!

(برای مشاهده تصویر با کیفیت بالا،بر روی آن کلیک کنید)

و در اجلاسیه شهریور ۸۸،بدون اشاره به قانون شکنی و اغتشاش حامیان موسوی،از خبرگان میخواهد تا با دعوت از موسوی و کروبی،سخنان آنها را بشنود! آنروزها،ریاست خبرگان بر عهده هاشمی رفسنجانی بود..!

 

 

علی محمد دستغیب میگفت مردم دیگر پشتیبان ولایت فقیه نیستند! حتی سخن امام خمینی ره،را طوری تحریف کرد و گفت : اینکه امام گفته پشتبیان ولایت فقیه باشید تا به این انقلاب آسیبی نرسد،یعنی همین که اگر مردم حمایتشان را از این ولایت فقیه برداشتند،دیگر از این ولایت کاری ساخته نیست..! تحریف سخنان امام را طوری بیان مینمود که انسان گاهی به خودش هم شک میکرد…

علی محمد که از سوغات موسوی برای تهران نشیان،خوشش آمده بود،خواست سوغات آشوب و درگیری را به شیراز ببرد!

او در قبال حرمت شکنی عاشورای حسینی ۸۸،که با لطف رسانه ملی ۹۰ درصد تصاویر آن هیچگاه پخش نشد و معلوم نبود اگر میشد چه اتفاقی برای میرحسین و آشوب گران می افتاد ،سکوت محض را اختیار کرد!بعد از حماسه نهم دی ۸۸، و نابودی جریان کف خیابانی فتنه گران،علی محمد بیکار ننشست و در یکسال بعد،در شهریور۸۹،با سخنرانی شدیدی علیه آیت الله خامنه ای،خشم مردم را شعله ور ساخت! مردم به نشانه اعتراض و در قالب دسته های عزاداری شهادت امام علی (ع)،در مقابل مسجد قبای او،تجمع کرده بودند،شاگردان متعصب و تندرو او،با شکسته شیشه های مسجد وانداختن سنگ و اجسام دیگر به طرف مردم از پشت بام مسجد،باعث شدند ده ها نفر از مردم  راهی بیمارستان شوند…!

علی محمد دستغیب،در جلسات درس خود،آیات قرآن و احادیث معصومین را طوری تفسیر میکرد که نظام اسلامی را خائن و ظالم عصر خود معرفی میکرد!اما هیچگاه بیان نمی کرد جماعتی که ادعای تقلب در انتخابات را داشتند چرا حتی یک سند مبنی بر تقلب یازده میلیونی نشان ندادند و مرکز کشور را درگیر هشت ماه آشوب کردند؟

علی محمد هیچگاه از عمل بر ضد رهبری و تضعیف نهاد رهبری دست برنداشت!

او میگفت ولایت فقیه با ولایت مطلقه فقیه گاهی برهم منطبق است مثل زمان امام ره و گاهی هم نیست..!

در واقع استفتای او بدین معنی بود که تمام اختیارات حکومتی زمان رسول الله بیشتر از علی ع بوده!(نه مقام معنوی)یا اختیارات حکومتی حضرت علی بیش از فقیه است!!! امام خمینی این استفتای علی محمد را در زمان حیات خود جواب داده بود و او حرف باطل و غلطی زده بود…

مغلطه او در واقع این بود که علی محمد قبول داشت مقام معنوی امام خمینی پایین از پیامبراسلام(ص) بوده اما پاسخ نمی داد اگر قبول دارید که باید هم داشته باشید،پس چگونه است امام خمینی اختیارات رسول الله داراست ولی رهبری فعلی نباید داشته باشد؟

او و همفکرانش حتی قانون اساسی را هم گاهی قبول دارند و گاهی نه…

کار علی محمد دستغیب بجایی رسیده بود که اعضای خبرگان رهبری،تصمیم به اخراج وی از این مجلس میگرند،ولی وقتی خبر این کار به گوش رهبری میرسد،آقای خامنه ای شدیدا معترض و مخالفت میکند..آیت الله قرباغی از اعضای مجلس خبرگان گفته بود او صلاحیت سخن گفتن درباره کشور و خبرگان را ندارد و بهتر است کمتر به او بپردازیم و به حال خودش رها کنیم…!

از نکات جالب درباره او این بود که مرجعیت علی محمد را اولین بار صدای آمریکا اعلام کرد!از لحاظ سواد دینی وحوزوی بشدت کم سواد بود !حتی در یک اشتباه آشکاردر یکی از بیانیه های سیاسی اش،آیه قرآن <انالله وانا الیه راجعون> را الراجعون نوشته بود…!شبکه سلطنتی پارس،بعد از فحاشی علیه مراجع تقلید،از علی محمد دستغیب به نیکی یاد کرد!کار او بجایی رسیده بود که اخبار شبکه های خارجی و ضد انقلاب از او ،از سایرین زودتر میرسید…!

حتی یکبار هم رادیو اسرائیل از قول او،گفته بود احتمال ترور موسوی و کروبی در حصر توسط ماموران امنیتی هست!

بعد پیروزی روحانی در سال۹۲،در نامه ای به او،خواستار رفع حصر شد،و انتخابات ۸۸ را کودتا بر ضد مردم نامید! باچهار میلیون رای نامیدن رقبای روحانی در مقابل ۱۸ میلیون روحانی(فقط رای جلیلی را بحساب اورده بوده!!!و نه باقی آرای اصولگرایان) توهین های دیگری را نصیب نظام و رهبری و اصل دموکراسی وارد کرد…

در آخر باید گفت،داستان زندگی او،داستان کسانی است که خودشان چیزی ندارند ولی با سو استفاده از نام نیک نزدیکانشان،برای خود بروبیایی درست میکنند و علیه نظام کار میکنند و در آخر با لطف نظام وخویشتن داری مردم به زندگی منافقانه ی خود ادامه میدهند..

کسانی که امام فرموده بود کاری نکنید که دشمنان از شما تعریف کنند…

همین..

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. راهیان نور امسال رنگ و بوی مدافعان حرم به خود می گیرد - 95,915 بازدید
 2. دانلود رایگان کتاب عشق شیرین -۲۵۰صفحه-PDF - 67,511 بازدید
 3. دانلود/ آهنگ ماموریت سخت با صدای حامد زمانی + متن شعر - 48,048 بازدید
 4. تماس با ما - 47,003 بازدید
 5. درآمد علیخانی از «ماه عسل» چقدر است؟ - 36,632 بازدید
 6. به موج وبلاگی «من عاشق محمدم»بپیوندیم - 35,098 بازدید
 7. گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی” - 35,011 بازدید
 8. واکنش احمدی مقدم به تکذیبیه احمدی نژاد - 32,317 بازدید
 9. تعرفه تبلیغات در روایت نو - 31,117 بازدید
 10. گزارش تصویری فراخوان ” من، کلاس و معلم مهربانم “ - 30,796 بازدید
 11. درباره ما - 30,354 بازدید
 12. اعلان جنگ شورای امر به‌ معروف به چشمان «فتنه‌ انگیز»! - 30,229 بازدید
 13. نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟ - 29,626 بازدید
 14. داستان زندگی مادر امام زمان (عج) نمایش رادیویی شد - 29,316 بازدید
 15. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۷۹ - 28,940 بازدید
 16. نظر برخی وبلاگ نویسان استان البرز در مورد حماسه ۹ دی - 28,701 بازدید
 17. آزاد اندیشی یعنی رقص روی سن دانشگاه؟ - 28,093 بازدید
 18. شاگرد ساوجبلاغی میرزای کلهر - 28,042 بازدید
 19. افزایش سرعت فایرفاکس با استفاده از تکنیک HTTP Pipelining - 27,983 بازدید
 20. سخنرانی رئیس‌جمهور در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی آغاز شد - 25,546 بازدید
 21. جشنواره وبلاگ نویسی حماسه سایبری - 14,450 بازدید
 22. با رعایت این نکات، همیشه موهای زیبا داشته باشید - 13,535 بازدید
 23. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۸۱ - 12,613 بازدید
 24. یامهدی (عج) - 12,467 بازدید
 25. موج وبلاگی:محکومیت سکوت غرب در قبال شهادت ۳مسلمان - 12,431 بازدید
 26. طول انگشتان دست چه چیزی درباره شما می‌گویند؟ - 12,365 بازدید
 27. شیرینی زندگی با طعم شیرینی - 12,241 بازدید
 28. سفرای ایرانی خلیج فارس را ترک کنند - 12,226 بازدید
 29. بهترین تغذیه در زنگ تفریح مدرسه - 12,155 بازدید
 30. پیکرهای چهار شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود - 12,108 بازدید

ماجرای نذر بی سرانجام پدر بنیتا چه بود؟/ پدربزرگ بنیتا: پلیس از ما خواست آگهی گمشدگی بنیتا را منتشر نکنیم

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

اولین فیلم منتشره از مراسم تدفین بنیتا

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

اینستاگرام مادر بنیتا داغ دار شد + عکس

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازیگر «ماجرای نیمروز» پیتزا را بهترین اختراع بشر نامید/ قول همراهی مهرداد صدیقیان با بچه‌های سرطانی

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تکذیب صحبت‌های «حمید بقایی» از سوی رئیس بیمارستان بقیه الله

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

برنامه های دهه کرامت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

پاسخ حرکت جدید کنگره آمریکا را خواهیم داد/ بدون توجه به خواست دیگران تقویت قدرت دفاعی را ادامه می‌دهیم

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

کشف جسد بنیتا ۸ ماهه در پاکدشت/ سارق دستگیر شد + فیلم لحظه سرقت

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نماز جمعه اولین هفته مرداد ماه به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

چرا احمدی نژاد نتوانست از بقایی عیادت کند؟+ فیلم

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

کنگره آمریکا طرح اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را تصویب کرد

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

همکاری حامد بهداد و صداپیشه «دکتر ژیواگو»/ تهامی: به اندازه موهای سرم آنونس فیلم گفتم!

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چهارم مرداد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت ۷ میلیارد!

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

چه کسانی بیشتر گرمازده می شوند؟/با این راهکارها گرمازدگی را بپیچانید

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تحریم‌های جدید بسیار گسترده تر از قبل است/ مجلس، قانون جاری کشور مبنی بر توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/ اکنون باید پرسید تحریم‌ها شامل چه چیزی نمی‌شود؟

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

توزیع دولتی تریاک مشکلی را حل نمی کند/ جوانان به مواد مخدر صنعتی آلوده شده اند

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تحریمی اتفاق بیفتد، هیچ پرداختی به توتال نخواهیم داشت/۱۳۰۰ نفر در وزارت نفت استخدام می‌شوند

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

ریشه درگیری‌های میانمار اعتقادی نیست

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

یوسف گم‌گشته پس از ۶ روز پیدا شد +فیلم

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

بررسی فضای مجازی و تهدید زبان فارسی در خندوانه/ خاطرات ارژنگ امیرفضلی از دوران سربازی

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

درمان غیبت چگونه است؟

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایتختی‌ها به اطراف تهران آمدند

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

متانول عامل مرگ ۵ تن و مسمومیت ۹۹ سیرجانی شد

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

هشدار اتحادیه عرب به اسرائیل: قدس خط قرمز است

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

خوشحال ترین مردم دنیا در کدام کشورند؟

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

روشی ساده که خستگی مفرط پاها را رفع می‌کند

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

صبحانه را مفصل بخورید تا لاغر بمانید

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

بیماران هموفیلی و«خانواده ای برای حمایت»

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

آقای قالیباف! انصرافتان از انتخابات اشتباه بود ولی آمدنتان ،اشتباه تر…!

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

مضجع شریف امام رضا(ع) غبار روبی شد

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

آرشیو