تارخ انتشار خبر: جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۷
کد خبر : 221043
37,499 بازدید

در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی:

گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی”

گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی”

بعد از راه اندازی کمپین”دفاع از پاسپورت ایرانی” در فضای مجازی،بسیاری از فعالان و اصحاب رسانه با استقبال از این کمپین، ضمن باز نشر خبر این موج رسانه ای، مطالب بسیار ارزشمندی را در قالب یادداشت،عکس،کاریکاتور،فیلم، خبر و شعر به سایت روایت نو ارسال نمودند که در ادامه گلچینی از آثار ارسالی را مشاهده مینمائیم

به گزارش روایت نو ، با توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپینی توسط فعالان فضای مجازی با عنوان” اعتبار پاسپورت ایرانی” ایجاد شد.

از تمامی فعالان فضای مجازی و هنرمندان قلم به دست خواهشمندیم ضمن باز نشر کمپین”احترام پاسپورت ایرانی” آثار خود را در این زمینه در قالب یادداشت، گزارش، مصاحبه، عکس، کلیپ و…در شبکه های اجتماعی با هشتک#دفاع از پاسپورت ایرانی نشر دهند و لینک آن را به سایت “روایت نو ” ارسال نمایند.

 

بعد از راه اندازی کمپین”دفاع از پاسپورت ایرانی” در فضای مجازی،بسیاری از فعالان و اصحاب رسانه با استقبال از این کمپین، ضمن باز نشر خبر این موج رسانه ای، مطالب بسیار ارزشمندی را در قالب یادداشت،عکس،کاریکاتور،فیلم، خبر و شعر به سایت حرف تو ارسال نمودند که در ادامه گلچینی از آثار ارسالی را مشاهده مینمائیم

به گزارش سایت “حرف تو” بعد از راه اندازی کمپین”دفاع از پاسپورت ایرانی” در فضای مجازی،بسیاری از فعالان و اصحاب رسانه با استقبال از این کمپین، ضمن باز نشر خبر این موج رسانه ای، مطالب بسیار ارزشمندی را در قالب یادداشت،عکس،کاریکاتور،فیلم، خبر و شعر به سایت روایت نو ارسال نمودند که در ادامه گلچینی از آثار ارسالی را مشاهده مینمائیم:

 

 

*******************************************************************

گلچینی از مطالب ارسالی: (در حال به روز رسانی..)

نویسنده وبلاگ «هیئت مجازی» نوشت :

یادمان نرود، بهترین انسان های دو عالم “عرب” هستند/ توهین کردن غیرت نیست، غیرت یعنی جهاد

اتفاقات اخیر، آتش اختلافات ایران و عربستان را شعله ور کرد و باعث شدت یافتن تنفر ملت ایران از حاکمان پلید و ملحد عربستان شد اما در این میان باز هم گروهی هستند که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند!

چندی هست جو ضد عربی فضای مجازی ایران را فرا گرفته، اگرچه بهانه آن ها اتفاقات اخیر می باشد اما کاملا مشهود و ملموس است که جریاناتی پشت این “جو” بوجود آمده هستند و هدف آن ها رواج نژادپرستی و توهین کلی به عرب هاست.

کسانی که تحت تاثیر این جو هستند، خوب است این را بدانند که بهترین انسان های دو عالم “عرب” هستند؛ همان پیامبران و چهارده معصوم عزیز و بزرگوار. آری، این بار هم دشمنان با برنامه ریزی های خود، دین ما و چهره های محبوب اعتقاداتمان را هدف گرفته اند. مطمئن باشید از این “جو” به راه افتاده، حاکمان عربستان هم حمایت می کنند و خشنود هستند، زیرا هدف آنها نیز جز این نیست.

با فحاشی، توهین و نژادپرستی به جایی نخواهیم رسید، اگر رگ غیرت مان به جوش آمده، بیاییم درس عبرتی بزرگ به حاکمان عربستان بدهیم. بیاییم برای جهاد آماده شویم و برای حمایت از شیعیان یمن و دیگر مظلومان جهان، آماده شویم. این جا نشستن و توهین کردن “غیرت” نیست، غیرت این است که سلاح برداریم و کشوری که کعبه دل ها در آنجاست را از مفسدان پلید، پاک کنیم و همانطور که رهبری گفتند، بینی سعودی ها را به خاک بمالیم.

*******************************************************************

کامبیز- اصغری نوشت :

متاسفانه وبا تاسف یک نگاهی که به قدرت و دیپلماسیه پاسپورتهای کشورمون تو همین کشورهای اطراف خودمون که بیندازیم متوجه خواهیم شد که چقدر در این معقوله ضعیف هستیم. به طور عادی برای سیاحت به این کشورهای اطراف که میرویم در برخوردها و تشریفات ورود به این کشورها وقتی پاسپورت ایرانی را می بینند خیلی اذیت میکنند این امر برای کسانی که داخل کشور هستند شاید قابل درک نباشند و قتی قشنگ احساس خواهند کرد که به دلیل ایرانی بودن باید باج بدهند وبه قولی انقدر اذیت میشی که مجبور به تسلیم خواسته زور گوی خواهی شد. ا ارزو عیب نیست امید وارم روزی …………

*******************************************************************

 نویسنده وبلاگ  طوبی  نوشت :

مکـه برای شـما

فـــکه برای مــــن …

بـالی نمیخواهم

با همیــن پوتیــن های کهـــنه ام

می توانم به بهشـت بروم…

*******************************************************************

شهروندان کرجی هم به کمپین «دفاع از پاسپورت ایرانی» پیوستند + تصاویر ( کرج رسا  )

پس از حادثه فرودگاه جده و اقدام شرم آور پلیس فرودگاه جده، کمپین های مختلفی در اعتراض به این هتک حرمت در سراسر ایران به راه افتاده است.

«کمپین‌ دفاع‌ از پاسپورت‌ ایرانی» نیز با همین هدف به راه افتاده و مردم ایران با گرفتن تصاویر سلفی از خود، برای مقامات پیام هایی با مضمون عمل به وعده های دولت در زمینه تکریم پاسپورت ایرانی و محاکمه عاملان جنایت فرودگاه جده را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند.

 

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

*******************************************************************

(نویسنده وبلاگ اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز)

بیانیه اتحادیه انجمن‌ های اسلامی دانش‌ آموزان در پی رفتار بی‌ شرمانه ماموران سعودی

دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، متن بیانیه به شرح ذیل می‌باشد.

سال ۱۳۹۴ را با ذکر مصائب مادرمان حضرت زهرای مرضیه ( سلام الله علیها) آغاز کردیم. سالی که امید آن داریم با یاد و نام آن بانوی بزرگوار سرشار از معنویت باشد. روزهای آغازین سال ۱۳۹۴ فاطمی‌ترین سال برای نسل چهارمی‌های انقلاب است.

هنوز از روزهای فاطمیه بیرون نیامده بودیم که خبر حمله هواپیماهای آل سعود به مردم مظلوم یمن حال و هوای‌مان را عوض کرد و بار دیگر خاطرات تلخ جنگ، ویرانی، آوارگی و مرگ را برای ملت‌های مسلمان زنده کرد. آری، بار دیگر ملتی آزاده و غیور اراده کرد تا روی پای خود بایستد و بار دیگر مستکبران عالم را تاب نظاره این استقلال و آزادی نیست. در همهمه و هیاهوی این تجاوز آشکار که رژیم آل سعود را در کنار رژیم صهیونیستی بعنوان رژیمی کودک‌کش به دنیا معرفی کرد، خبر هتک حرمت عمال حیوان صفت سعودی به دو نوجوان زائر ایرانی رسانه‌ها و افکار عمومی را در بهتی عجیب فرو برد.

چگونه می‌شود برای رذالت و شرارت این دژخیمان حدی قائل شد وقتی به خود اجازه می‌دهند در سرزمین امن الهی به نوجوانانی که در بهترین سالهای عمر خویش و در روزگاران معصومیت‌شان به سفر روحانی رفتند، تعدی کنند؟ چگونه می‌شود تاب آورد که بی‌حرمتی و بی‌شرافتی این پست فطرتان را که در نوع خود کم‌سابقه و شاید بی‌سابقه است؟ دهها سال سکوت در مقابل نسل کشی‌های صهیونیست‌ها، هم‌پیالگی با دیکتاتورهای عالم و همدستی در جنایات آمریکا، حمایت از تروریست‌های تکفیری در کنار کشتار حجاج ایرانی و … تنها فهرستی کوتاه از منظومه بلندی است که ملت ایران از آل سعود در ذهن دارد. گویا دست درازی در رگ‌شان جاری است و تجاوزگری و حمایت از متجاوز لذت روزانه آنهاست. امروز که جنایت هتک حرمت این دو نوجوان، دل هر ایرانی غیور و به ویژه دانش‌آموزان غیرتمند را به درد آورده است، اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سراسر ایران اسلامی، باز هم به سفارش و وصیت حضرت روح الله (ره)، خشم انقلابی خود را در سینه نگاه می‌دارند و از متولیان امر و دستگاه دیپلماسی، پیگیری موضوع تا حصول نتیجه و اشد مجازات برای این جنایت کاران را مجدانه خواستارند. باشد که در سال همدلی و همزبانی، شاهد اقدامی قاطع و انقلابی باشیم.

 

 

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان

۹۴/۱/۲۳

 *******************************************************************

پیوستن مردم کرجی به کمپین«دفاع از پاسپورت ایرانی»+عکس (تلاشگران البرز )

با توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپین با عنوان” اعتبار پاسپورت ایرانی” ایجاد شد.

 

فروردین ماه امسال  معاون پارلمانی وزارت امور خارجه آقای قشقاوی گفت: «در هفته دوم تعطیلات سال ۹۴، به هنگام بازرسی از یک کاروان عمره ایرانی، مأموران متخلف مذکور به بهانه مشکوک‌شدن به دو نوجوان ایرانی، آنها را از بقیه جدا کرده و در بخش دیگری مورد بازرسی بدنی قرار دادند که در اثنای بازرسی، سایر افراد کاروان متوجه شدند که مأموران خاطی قصد آزار و اذیت جنسی آن دو نوجوان را داشته‌اند و مسئولان امر را از این موضوع مطلع می‌کنند.

حال سوال مردم کرج از ریاست محترم جمهوری است که با توجه به سخنان شما همکنون ارتباط کشور ما چند کشوری که متاسفانه از آنان به عنوان جامعه بین المللی یاد میشود گرم و صمیمی شده است میتوانیم ادعا کنیم که اعتبار پاسپورت ایرانی حفظ شده است! براستی مصداق “اعتبار پاسپورت ایرانی” چیست؟

IMG-20150403-00122

 

IMG-20150403-00119

 

IMG-20150403-00125 IMG-20150403-00128 IMG-20150403-00130 IMG-20150403-00131 IMG-20150403-00134 IMG-20150403-00136 IMG-20150403-00137  IMG-20150403-00139 IMG-20150403-00142 IMG-20150403-00144 IMG-20150403-00146 IMG-20150403-00147 IMG-20150403-00149 IMG-20150403-00152 IMG-20150403-00153 *******************************************************************

 (نویسنده وبلاگ صراط )

شهروندان کرجی با محکوم کردن حادثه فرودگاه جده به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی ” پیوستند.

۲۰۱۵۰۴۱۴_۱۳۲۲۳۴

۲۰۱۵۰۴۱۴_۱۳۴۸۳۱ ۲۰۱۵۰۴۱۴_۱۳۲۹۲۴

 

ادامه مطلب

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ سرباز صفر نوشت : فرصت‌طلبی روشنفکران و دین‌ستیزان بعد از اتفاق ناگوار در فرودگاه عربستان

http://sarbaz0.blog.ir/post/%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%B7%D9%84%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D9%81%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82-%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

پس از به وجود آمدن آن اتفاق ناگوار در یکی از فرودگاه های عربستان و رسانه‌ای سازی عجیب آن در دنیا هم وطنان عزیزم در سرتاسر دنیا این اتفاق را برنتابیدند و توقع برخورد شدید با افرادی که این خبط بزرگ را مرتکب شدند و از مسئولین داخل کشور خواستند که با پیگیری شدید این موضوع حق کشور ایران را به آن بازگردانند.

همانطور که عالم بزرگوار ، آیت الله مکارم شیرازی فرمودند ما دوست نداشتیم این موضوع به این اندازه رسانه‌ای شود و حالا که تا این اندازه بزرگ و رسانه ای شد باید مسئولین بسیار پیگیر باشند تا افراد خاطی به سزای اعمال خود برسند.

به نظر شما رسانه ای شدن این اتفاق عادی بود ؟ در سرتاسر دنیا به حقوق مسلمانان تعرض می شود اما کسی از آنها با خبر نمی شود و یا تنها به یک خبر در یکی از اخباری که در تلویزیرون کفایت می شود ، عده زیادی از مسلمانان در سرتاسر دنیا را به راحتی قتل عام می کنند اما آیا یکبار اینقد مورد بررسی قرار گرفته شد و یا به لفظی دیگر آیا یکی از این جنایات به این اندازه منتشر شد؟

ادامه مطلب

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ حقانیت نوشت : رفتن یا نرفتن به حج ؟؟؟

تا نابودی کامل وهابیت حج تحریم گردد .

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ «کاریکاتور حساس بشو » نوشت :

کاریکاتور/ رقص سعودی یهودی علیه یمن

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ «زندگی اسلامی وغرب زدگی » نوشت :

برنامه خطر ناک عربستان ودیگر دشمنان

برنامه خطر ناک عربستان ودیگر دشمنان

دیروز مطلب مهمی خوندم وبه خودم گفتم که بایداطلاع رسانی کنم.

ازوقتی که رهبر گرامی ما درباره طرح افزایش جمعیت صحبت کردند عربستان ودشمنان

دیگر مملکت ما برای کاهش جمعیت کشور ما برنامه کاملی ریختند.

برای محقق شدن هدف هایشان در مواد هایی مانند کراک وشیشه وامثال ان موادی اضافه

کردند وقتی دختروپسر ازانها استفاده کنند پسر قدرت بارورکردن را دست میدهد

ودخترهم نمیتواند بچه رانگه دارد وزود ازدست میدهد.

بنظرشما بااگاهی از مضرات جدید واهداف دشمنان از وارد کردن مواد به مملکت ما جایز است از

این مواد استفاده کنند؟

بنابه اظهارات بعضی از شاهدان افرادی که در استان کرمان وبرخی ازاستانهای

دیگر استفاده کرده اند برروی بدن انها دانه های مشکوکی درامده است که بعداز خاراندن ان کرم ازداخل انها بیرون امد است.رنگ تریاک ظاهری تیره و مرطوبی گرفته است که استفاده از ان نعشه گی بیشتری بهمراه دارد.

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ «سرباز صفر » نوشت :

دانلود پوستر stop killing yemen | کشتار یمن را متوقف کنید

دانلود پوستر stop killing yemen | کشتار یمن را متوقف کنید

س از اتحاد عربستان سعودی با چند کشور دیگر برای ایجاد خفقان در کشور مظلوم یمن، مردم جهان که این اقدام ظالمانه را برنمی تابیدند با ایجاد کمپین stop killing yemen در فضای مجازی مخالفت خود را با آل سعود و متحدانش اعلام نمودند.

سرباز صفر نیز با طراحی یک پوستر اقدامات سعودی ها و وهابیون را محکوم می کند.

119

ادامه مطلب

 *******************************************************************

نویسنده وبلاگ «  صراط » نوشت :

عربستان خود را قیم کشورهای عربی منطقه می داند/مردم یمن درمقابل حملات نظامی ایستادگی می کنند

عربستان خود را قیم کشورهای عربی منطقه می داند/مردم یمن درمقابل حملات نظامی ایستادگی می کنند

عبدالرحمن کمالی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار جهادگران البرز گفت : آنچه در
حال حاضر در داخل کشور یمن اتفاق می افتد به واسطه حضور کشورهای خارج از
منطقه همچون امریکا است وعربستان به جهت کسب منافع توسط اسرائیل در این
منطقه وارد درگیری شده است و ازآنجایی که خود را قیم کشورهای عربی می داند
سعی می کند بر موضوعات محلی منطقه دخالت کند.
وی در خصوص دلایل حمله عربستان به یمن گفت : از جمله دلایلی که دولت
عربستان به کشور یمن حمله کرد ژاندار بودن این دولت در منطقه است .
این کارشناس خاطر نشان کرد : حملات عربستان موجب می شود مردم منطقه بخصوص
کشورهای مسلمان نشین همچون مصر، اندونزی، مالزی و … نسبت به این کشور نگاهی
واپس گرایانه داشته باشند.
ادامه مطلب

 *******************************************************************

شهروندان کرجی هم به کمپین «دفاع از پاسپورت ایرانی» پیوستند + تصاویر ( کرج رسا  )

پس از حادثه فرودگاه جده و اقدام شرم آور پلیس فرودگاه جده، کمپین های مختلفی در اعتراض به این هتک حرمت در سراسر ایران به راه افتاده است که شهر کرج هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

2 3 4 5 6 7 8 9 2*******************************************************************

وبگاه های حامی کمپین:

تیتر۱/ خبر

کرج رسا/خبر

کاشان حامی

خبرما

فارس/خبر

واقعا پاسپورت ایرانی بی اعتبار بوده ؟!/ فیلم

هیأت مجازی / یادداشت

انکار/ یادداشت

همه با هم/عکس

کانون مدافعان حقوق بی بشر!/یادداشت

دانا/ گزارش تصویری

شبستر خبر/ عکس

سجاد جعفری/ کاریکاتور

کرمان۱۴۰۰/مصاحبه

شش ماهه که به دنیا نیمده ای / یادداشت

جنبش ضد آل سعود

میانا/ مطلب

کریمه/ مصاحبه

سپاس/ یادداشت

دانا/ خبر

دانا/پوستر

گل رامیان/ شعر

افسران/ خبر

بلاغ/ خبر

انار ما/ خبر

روایت نو/ خبر

صبح کویر/ خبر

کیار بیدار/ خبر

میانا/ خبر

اقطاع/ خبر

کلاس بیست/ خبر

گلستان بلاگ/ خبر

حرف رک/ خبر

اترک/خبر

ساجد نیوز/ خبر

خانه موزیک/ خبر

ندای سرخه/خبر

بوتیا نیوز/ خبر

کاسب امین/ خبر

خبر چگینی/ خبر

جهانبین/ خبر

تفتان ما/ خبر

آران کرمان/ خبر

کورد پیام/ خبر

حرف لر/ خبر

آرمان کرمان/ خبر

جهاد پرس/ خبر

بابک آنلاین/خبر

عارف ۷۲/ خبر

نافع/ خبر

اروم نیوز/ خبر

عصر هامون/ خبر

دقیانوس/ خبر

شنوباس/ خبر

تفتان ما/ خبر

صاحب نیوز/ خبر

آذرنگاه/ خبر

شیز/ خبر

قابوس نامه/ خبر

بلفت سردشت/خبر

زرین خبر/خبر

کلاله خبر/خبر

ندای سرخه/خبر

سیلوانانیوز/خبر

دانشجو آزاد/ خبر

بافق خبر/ خبر

آناج/خبر

 

طبری نیوز/ خبر

یزدرسا/ خبر

همه با هم/ خبر

هوت رخشانی/ خبر

 نوبت شما / خبر

در حال به روز رسانی ….

۲۶ دیدگاه

 1. وبلاگ نویس فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در ۹:۰۹ ب٫ظ - Reply

  بسیار عالی

 2. مهدی اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در ۹:۰۸ ق٫ظ - Reply

  با تشکر از شما

 3. فرهنگی اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴ در ۲:۳۳ ب٫ظ - Reply

  خیلی ممنون ازشما با تشکر

 4. طراحی سایت خرداد ۵, ۱۳۹۴ در ۳:۳۰ ب٫ظ - Reply

  سپاسگزارم از سایت خوبتون

  • پنل اس ام اس مرداد ۵, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۱ ب٫ظ - Reply

   ممنون از انتشار مطالب مفیدتون

 5. درب اتوماتیک شیشه ای شهریور ۳۱, ۱۳۹۴ در ۴:۲۱ ب٫ظ - Reply

  بسیار عالی بود مرسی

 6. طراحی سایت آذر ۹, ۱۳۹۴ در ۱:۱۸ ق٫ظ - Reply

  ممنون از اطلاع رسانیتون

 7. ثبت شرکت خرداد ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ - Reply

  ممنون از سایت خوبتون

 8. خرید اپل ایدی تیر ۸, ۱۳۹۵ در ۱:۴۰ ب٫ظ - Reply

  ممنون از اطلاع رسانی خوبتون

 9. طراحی سایت آبان ۲۹, ۱۳۹۵ در ۳:۴۲ ب٫ظ - Reply

  بسیار عالی بود، ممنون بابت به اشتراگ گذاری این مقاله و ممنون از سایت خوبتون

 10. سئو بهمن ۱۶, ۱۳۹۵ در ۳:۳۳ ب٫ظ - Reply

  با تشکر از شما عالی بود

 11. مهسا اسفند ۸, ۱۳۹۵ در ۲:۵۹ ب٫ظ - Reply

  ممنون از شما عالی بود

 12. درمان چاقی فروردین ۱۶, ۱۳۹۶ در ۲:۱۶ ب٫ظ - Reply

  ممنون بابت تمام زحماتی که برای سایت خوبتون می کشید

 13. درمان شقاق با لیزر اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ - Reply

  سایتتون عالیه

 14. تیگرا خرداد ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۰۶ ب٫ظ - Reply

  بی نظیر است. ممنون برای به اشتراک گذاری. موفق باشید

 15. تجهیزات آشپزخانه صنعتی خرداد ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۰۷ ب٫ظ - Reply

  محتوای مفیدی است
  امیدوارم در این راه موفقیت های بیشتری کسب کنید

 16. شارژ کپسول آتش نشانی در کرج خرداد ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۰۷ ب٫ظ - Reply

  این ‍پست را خیلی دوست دارم
  از شما تشکر میکنم بابت این همه خلاقیت.
  موفق باشید.
  سپاس فراوان.

 17. فروش کپسول آتش نشانی در کرج خرداد ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۰۸ ب٫ظ - Reply

  بسیار سپاس گذارم…
  سایت فوق العاده ای دارید.

 18. طراحی سایت در کرج خرداد ۸, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ - Reply

  محتوای مفیدی است
  امیدوارم در این راه موفقیت های بیشتری کسب کنید

  بسیار سپاس گذارم از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید.

 19. برنامه نویسی موبایل خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۳:۲۸ ب٫ظ - Reply

  محتوای مفیدی است
  امیدوارم در این راه موفقیت های بیشتری کسب کنید

 20. طراحی سایت در کرج تیر ۸, ۱۳۹۶ در ۳:۲۶ ب٫ظ - Reply

  بی نظیر است. ممنون برای به اشتراک گذاری. موفق باشید

 21. اپل ایدی تیر ۱۱, ۱۳۹۶ در ۳:۵۶ ب٫ظ - Reply

  بسیار عالی تشکر

 22. مبل ملایر مرداد ۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ - Reply

  بی نظیر
  ممنون برای به اشتراک گذاری. موفق باشید

 23. مبل کلاسیک مرداد ۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۵ ق٫ظ - Reply

  با تمام انرژی خود در سایت خود ادامه دهید
  با تشکر

 24. ازدواج آسان در کرج مرداد ۱۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۹ ب٫ظ - Reply

  بی نظیر
  ممنون برای به اشتراک گذاری. موفق باشید

 25. ازدواج آسان در فردیس مرداد ۱۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ - Reply

  سپاسگزارم از سایت خوبتون

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. راهیان نور امسال رنگ و بوی مدافعان حرم به خود می گیرد - 98,452 بازدید
 2. دانلود رایگان کتاب عشق شیرین -۲۵۰صفحه-PDF - 71,002 بازدید
 3. دانلود/ آهنگ ماموریت سخت با صدای حامد زمانی + متن شعر - 51,072 بازدید
 4. تماس با ما - 49,427 بازدید
 5. درآمد علیخانی از «ماه عسل» چقدر است؟ - 38,996 بازدید
 6. به موج وبلاگی «من عاشق محمدم»بپیوندیم - 37,529 بازدید
 7. گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی” - 37,499 بازدید
 8. واکنش احمدی مقدم به تکذیبیه احمدی نژاد - 34,697 بازدید
 9. تعرفه تبلیغات در روایت نو - 33,498 بازدید
 10. گزارش تصویری فراخوان ” من، کلاس و معلم مهربانم “ - 33,327 بازدید
 11. درباره ما - 32,782 بازدید
 12. اعلان جنگ شورای امر به‌ معروف به چشمان «فتنه‌ انگیز»! - 32,585 بازدید
 13. نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟ - 31,987 بازدید
 14. داستان زندگی مادر امام زمان (عج) نمایش رادیویی شد - 31,727 بازدید
 15. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۷۹ - 31,427 بازدید
 16. نظر برخی وبلاگ نویسان استان البرز در مورد حماسه ۹ دی - 31,066 بازدید
 17. آزاد اندیشی یعنی رقص روی سن دانشگاه؟ - 30,445 بازدید
 18. شاگرد ساوجبلاغی میرزای کلهر - 30,408 بازدید
 19. افزایش سرعت فایرفاکس با استفاده از تکنیک HTTP Pipelining - 30,344 بازدید
 20. سخنرانی رئیس‌جمهور در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی آغاز شد - 30,191 بازدید
 21. جشنواره وبلاگ نویسی حماسه سایبری - 14,484 بازدید
 22. با رعایت این نکات، همیشه موهای زیبا داشته باشید - 13,571 بازدید
 23. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۸۱ - 12,646 بازدید
 24. یامهدی (عج) - 12,514 بازدید
 25. موج وبلاگی:محکومیت سکوت غرب در قبال شهادت ۳مسلمان - 12,482 بازدید
 26. طول انگشتان دست چه چیزی درباره شما می‌گویند؟ - 12,412 بازدید
 27. شیرینی زندگی با طعم شیرینی - 12,267 بازدید
 28. سفرای ایرانی خلیج فارس را ترک کنند - 12,265 بازدید
 29. بهترین تغذیه در زنگ تفریح مدرسه - 12,195 بازدید
 30. پیکرهای چهار شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود - 12,142 بازدید

ماجرای نذر بی سرانجام پدر بنیتا چه بود؟/ پدربزرگ بنیتا: پلیس از ما خواست آگهی گمشدگی بنیتا را منتشر نکنیم

۰۳ تیر ۱۳۹۷

اولین فیلم منتشره از مراسم تدفین بنیتا

۰۳ تیر ۱۳۹۷

اینستاگرام مادر بنیتا داغ دار شد + عکس

۰۳ تیر ۱۳۹۷

بازیگر «ماجرای نیمروز» پیتزا را بهترین اختراع بشر نامید/ قول همراهی مهرداد صدیقیان با بچه‌های سرطانی

۰۳ تیر ۱۳۹۷

تکذیب صحبت‌های «حمید بقایی» از سوی رئیس بیمارستان بقیه الله

۰۳ تیر ۱۳۹۷

برنامه های دهه کرامت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)

۰۳ تیر ۱۳۹۷

پاسخ حرکت جدید کنگره آمریکا را خواهیم داد/ بدون توجه به خواست دیگران تقویت قدرت دفاعی را ادامه می‌دهیم

۰۳ تیر ۱۳۹۷

کشف جسد بنیتا ۸ ماهه در پاکدشت/ سارق دستگیر شد + فیلم لحظه سرقت

۰۳ تیر ۱۳۹۷

نماز جمعه اولین هفته مرداد ماه به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

۰۳ تیر ۱۳۹۷

چرا احمدی نژاد نتوانست از بقایی عیادت کند؟+ فیلم

۰۳ تیر ۱۳۹۷

کنگره آمریکا طرح اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را تصویب کرد

۰۳ تیر ۱۳۹۷

همکاری حامد بهداد و صداپیشه «دکتر ژیواگو»/ تهامی: به اندازه موهای سرم آنونس فیلم گفتم!

۰۳ تیر ۱۳۹۷

نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چهارم مرداد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت ۷ میلیارد!

۰۳ تیر ۱۳۹۷

چه کسانی بیشتر گرمازده می شوند؟/با این راهکارها گرمازدگی را بپیچانید

۰۳ تیر ۱۳۹۷

تحریم‌های جدید بسیار گسترده تر از قبل است/ مجلس، قانون جاری کشور مبنی بر توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/ اکنون باید پرسید تحریم‌ها شامل چه چیزی نمی‌شود؟

۰۳ تیر ۱۳۹۷

توزیع دولتی تریاک مشکلی را حل نمی کند/ جوانان به مواد مخدر صنعتی آلوده شده اند

۰۳ تیر ۱۳۹۷

تحریمی اتفاق بیفتد، هیچ پرداختی به توتال نخواهیم داشت/۱۳۰۰ نفر در وزارت نفت استخدام می‌شوند

۰۳ تیر ۱۳۹۷

ریشه درگیری‌های میانمار اعتقادی نیست

۰۳ تیر ۱۳۹۷

یوسف گم‌گشته پس از ۶ روز پیدا شد +فیلم

۰۳ تیر ۱۳۹۷

بررسی فضای مجازی و تهدید زبان فارسی در خندوانه/ خاطرات ارژنگ امیرفضلی از دوران سربازی

۰۳ تیر ۱۳۹۷

درمان غیبت چگونه است؟

۰۳ تیر ۱۳۹۷

پایتختی‌ها به اطراف تهران آمدند

۰۳ تیر ۱۳۹۷

متانول عامل مرگ ۵ تن و مسمومیت ۹۹ سیرجانی شد

۰۳ تیر ۱۳۹۷

هشدار اتحادیه عرب به اسرائیل: قدس خط قرمز است

۰۳ تیر ۱۳۹۷

خوشحال ترین مردم دنیا در کدام کشورند؟

۰۳ تیر ۱۳۹۷

روشی ساده که خستگی مفرط پاها را رفع می‌کند

۰۳ تیر ۱۳۹۷

صبحانه را مفصل بخورید تا لاغر بمانید

۰۳ تیر ۱۳۹۷

بیماران هموفیلی و«خانواده ای برای حمایت»

۰۳ تیر ۱۳۹۷

آقای قالیباف! انصرافتان از انتخابات اشتباه بود ولی آمدنتان ،اشتباه تر…!

۰۳ تیر ۱۳۹۷

مضجع شریف امام رضا(ع) غبار روبی شد

۰۳ تیر ۱۳۹۷

آرشیو