تارخ انتشار مطلب: شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲
367 بازدید
امتیاز :
Rate this post

۶۳ راهکار برای پیاده‌سازی حجاب در جامعه

حریم آسمانی آشنایی دختران با چادر و فلسفه‌ی حجاب، ترغیب و تشویق دختران با چادر، راهکارهایی برای بهتر شدن نقش نیروی انتظامی در نگاه عموم جامعه و توجه به حلال بودن لقمه‌ای که به فرزندان خورانده می‌شود در پیش‌برد جامعه به سمت حجاب نقش‌های مهمی دارند. وبگاه “حریم آسمانی” نوشت: مقدمه: مدت ها بود وظیفه [&hellip

حریم آسمانی

آشنایی دختران با چادر و فلسفه‌ی حجاب، ترغیب و تشویق دختران با چادر، راهکارهایی برای بهتر شدن نقش نیروی انتظامی در نگاه عموم جامعه و توجه به حلال بودن لقمه‌ای که به فرزندان خورانده می‌شود در پیش‌برد جامعه به سمت حجاب نقش‌های مهمی دارند.

وبگاه “حریم آسمانی” نوشت:

مقدمه: مدت ها بود وظیفه ای در وجودم احساس میکردم که این احساس مرا وادار به شروع وادامه دادن مقاله ای میکرد که هم اکنون جمع بندی شده و در ادامه ارائه خواهد شد و با توجه به علاقه ام به این که وضع حجاب در جامعه و یا لا اقل در شهر خودمان اصلاح شود روزی در همایش حجاب دانشگاه اصفهان شرکت کردم و در آنجا با چندی از مسولین آشنا شدم احساس میکنم مسولین با جزء هایی که جمعا منجر به هدف میشوند آشنایی نداشته و یا ساده از روی آن میگذرند و یا سرمایه گذاری روی آنها نمیکنند مدتی جمع آوری و جمع بندی مطالب را رها کرده بودم سرانجام تصمیم به تکمیل و جمع بندی گرفتم امیدوارم که از مطالب ارائه شده خوشتان آید و آن ها را به کارگیرید و در راستای عملی کردن آن ها اقدام نمایید.                              به یقین توفیق از جانب خداست پس از او توفیق میطلبم
نکته مهم : هرجا نام دبیرستان برده شده منظور نظام قدیم درسی است( ۵ سال دبستان- ۳ سال راهنمایی- ۳ سال دبیرستان- ۱ سال پیش دانشگاهی)
۱-) در تمامی دانشگاه ها و دبیرستان ها و ادارات دولتی باید چادر الزامی باشد این باعث می شود که زنان و دختران چادر را تجربه کنند و دریابند که بسیاری از تصوراتشان در رابطه چادر غلط بوده است.مکررا دیده شده که دختران به واسطه ی الزامی بودن چادر در دانشگاه آزاد آن را تجربه کرده و در یافتند که تصوراتشان غلط بوده( و چادر آن قدر ها هم بد نیست ) و گاها دختران پس از برداشتن چادر در همان شرایط قبلی متوجه تفاوت ها میشدند و متوجه میشدند که چادر حافظ آن ها در برابر نگاه های حرام بوده و تصمیم به دوباره چادری شدن میگرفتند.
۲-) تعریف صحیحی از حجاب کامل ارائه شود به نحوی که همه ی دختران در سال دوّم دبیرستان دریابند که اگر بخواهند حجاب کاملی داشته باشند چگونه باید خود را بپوشانند و این تعریف باید مطابق قرآن و روایات باشد و انذارهایی که به بد حجاب ها در قرآن و احادیث داده شده نیز به دختران گوش زد شود  و دشمنان عفاف و حجاب ایران را به دختران بشناساند و آنها را متوجه مادر حقیقی شان یعنی حضرت زهرا(س) نماید. ( علت این که گفته شد سال دوّم دبیرستان این است که ظاهرا در این زمان دختران به دنبال تغییر کردن می باشند)
۳-) دختران زیادی به واسطه ی اردوهای جنوب (راهیان نور) محجبّه شده‌اند که علّت اصلی آن نیز جو این اردوها و سخنان روحانیون کاروان می باشد. پس باید سه عمل انجام داد
۱)    گسترش اردوهای راهیان نور برای همه ی دختران است. البته نحوه ی گسترش هم بسیار مهم است باید که دبیرستان های دخترانه‌ای که در آزمون تعیین سطح سال دوّم دبیرستان رتبه ی ۱ الی ۲۰ را می آورند دختران آن دبیرستان ها به صورت رایگان و دلخواه به اردو برده شوند( این رایگان بودن یک جاذبه برای انجام و پذیرش عمل می باشد و جمعیت حدود ۲۰۰۰= ۱۰۰ × ۲۰ خواهد بود)
۲)    انتخاب روحانیونی که مطالب حجاب را به خوبی آموخته‌اند و به خوبی می توانند ارائه دهند.
۳)    به آن ها گفته شود که حتی اگر تمایل به چادر به سر کردن ندارید یک چادر در کیف خود بگذارید (زیرا احتمال تغییر تحول در طول سفر وجود دارد)
نکته : دختران در نوجوانی شور و هیجان دارند و با این اردوها می توان آن را تخلیه کرد.
۴-)به جای این که نیروی انتظامی چهره ای بد از خود در جامعه نشان دهد چهره‌ای از خود نشان دهد که دختران گمان ببرند نیروی انتظامی
۱)    خدمت رسان به آنها
۲)    ضامن امنیت و آرامش آنها است.
یکی از راهکارهای این امر یک آگاهی است که انها نباید نسبت به هیچ دختری بی ادبی کنند اما به انها تذکر دهند و جزوات کوچکی که میگوید کجای قرآن حجاب امده و به سوالات بد حجاب ها پاسخ میدهد(و به طور کلی انها را اگاه میکند) به آنها داده شود و در دستور کار خود  تذکر دادن به پسران مزاحم و خودروهای سرگردان و حتی دستکیری آنهارا قرار دهند .
حداقل دو نفر از دختران گفتند: اخلاق نامناسب افراد با بدحجاب ها ما را بیش تر متنفر نسبت به چادر می کرد. پس نیروی انتظامی با افراد و به خصوص بدحجاب ها باید رفتار مناسب داشته باشد.
نکته ۱ : منظور من از پسر مزاحم، پسری است که به دنبال دختری به راه افتاده و دختر از این بابت ناراحت است و یا خودروهای مزاحم سرگردان که باید به اشد مجازات برسند.
نکته ۲ : اگر دختر و پسری با هم در خیابان در حال حرکت و صحبت اند حتی اگر به نظر می رسد نا محرم باشند نیروی انتظامی مثبت اندیش باشد و بگوید انشاء ا… با هم همسر می باشند زیرا هر گونه دخالت باعث منفور شدن نیروی انتظامی است.
۵-)در ضمن خانواده ها نیز از اعتراض و عیب گرفتن به حجاب دخترشان بپرهیزند و سعی نکنند چادر را به او تحمیل کنند ( چون به عکس عمل می کند و امکان دارد دختری با وجود تمایل به محجبه شدن از روی لج بازی بدحجاب بماند)خانواده ها باید دختران خود را به صورت غیر مستقیم محجبه کنند و البته دولت هم از طریق ۳ روش اول به خانواده‌ها یاری رسانی کند.
۶-) تغییر ظرفیت هر رشته در دانشگاه : آیا به نظر شما دختری که مهندسی عمران است می تواند در ساختمان مانند پسری که رشته عمران است عمل کند؟ آیا می تواند از پله های ساخته نشده بالا رود و با کارگران ( که از نژادهای مختلف و با سن های متفاوت اند) سر و کلّه بزند؟ حال بالعکس آن : آیا پسران را می توان در رشته هایی نظیر طراحی مد و لباس زنانه ثبت نام نمود؟
یکی از علّت های فساد این است که ما در جامعه خود هر کس را در رشته مناسب خود نمی گذاریم و این باعث تلف شدن عمر افراد و سوختن استعداد آنها  و به فساد کشیده شدن جامعه می شود.
ظرفیت های دانشگاه ها باید به این طریق انتخاب شوند : ۱-) سوال پرسیدن در رابطه ی افراد مخاطبان هر رشته و مطلوب آنها ۲-) نگاه کردن به میزان موفقیت درصدی دخترها و پسرها در آن رشته
مثال۱ : در رشته پزشکی
۱-) چند درصد بیماران عمومی ما زن هستند؟ مثلا ۶۰ درصد
۲-) دختران در عرصه پزشکی چند درصد موفق بوده اند؟ حدوداً موفقیت آنها با پسران برابر است.
نتیجه: با توجه به موفقیت یکسان هر دو گروه باید ۶۰ درصد پذیرش پزشکی برای دختران باشد و ۴۰ درصد برای پسران باشد.
مثال ۲ : در رابطه رشته عمران :
۱)    چند درصد کارفرمایان مهندسین مرد را ترجیح می دهند؟  جواب :حدوداً همه ( البته باید دقت داشت که ممکن عده ای برای سو استفاده ( مالی و غیره …) نیروی کاری زن را ترجیح دهند که باید از آن ها صرف نظر کرد چون همین افراد باعث فساد می شوند)
۲)    آیا دختران به اندازه پسران در این رشته موفق اند؟ جواب: یک هزارم
نتیجه : ۹۹.۹۹۹ در صد پذیرش عمران باید از پسران باشد. یا این کار آمار افراد شاغل که کار را به خوبی بلد می باشند افزایش خواهد یافت و از تباهی جامعه کاسته خواهد شد.
۷-) مدیریتی فراگیر بر مراکزی که دروس مربوط به خانم ها مثل تربیت فرزند- شوهر داری – خانه داری – مدیریت اقتصادی خانواده را ارائه میدهند حاکم کنید با این کار دختران به جای نشان دادن ظاهر خود می توانند هنر و استعداد خود را به دیگران نشان دهند و همچنین اضافه وقت خود را پر کنند.
منظور از مدیریت فراگیر: این دروس در تمامی کتاب خانه های بزرگ و سالن های همایش در دانشگاه و خانه های جوان و باغ های بانوان ارائه شود و در دبیرستان ها و دانشگاه و در کتابخانه تبلیغ آن زده شود به گونه ای که فرد با رفتن به کتابخانه از زمان همایش هایی که در باغ بانوان برگذار می شود، آگاهی یابد و بلعکس ( منظور این است که هر مرکز تبلیغ سایر مراکز نیز نصب نماید تا به دختران اطلاع رسانی شودو افراد به سمت افزایش مهارت ها دعوت شوند و در این مراکذ دروس مفید برای دختران ارائه شود).
۸-)در سطح شهر فروشگاهایی تحت عنوان حجاب و یا عفاف تاسیس گشته اند از فروشگاه ها باید حمایت کرد، و حمایت می تواند از طریق معافیت از مالیات و یا تخفیف مالیاتی باشد در ضمن وزارت ارشاد نیز یک فروشگاه بسیار بزرگ حجاب و عفاف تاسیس نماید و انواع چادرهای سطح کشور و انواع مقنعه ها و مانتوها را ارائه دهد و نمایندگی نیز بپذیرد و به نمایندگی های خود تخفیفی بدهد که باعث افزایش سود این شغل و تشویق شدن این دسته از فروشندگان بشود والبته باید از مراکز مختلف مثل هئیت های بزرگ و دانشگاه ها برای شرکت در این امر دعوت به عمل آید وتسهیلاتی در اختیار انان قرار داده شودتا انها اقدام به تاسیس فروشگاه عفاف و حجاب کنند وباید تخفیف ویژه به دانش اموزان و دانشجویان داده شود(تا این ارزانی انها را به این سمت بکشاند تا حتی اگر چادری نیستن یک چادر بخرند)این فروشگاه ها باید تحت حمایت ایده ای دختران دانشجو و زنان جامعه باشد به این منظور جشنواره ای برای این که افراد محصولات ابتکاری خود را ارائه دهند بر گذار کنید و از دانشگاه ها طراحان مد و لباس و زنان جامعه دعوت به عمل اورید
فروشندگان نیز زنان محجبه و خوش اخلاق و خوش برخود باشند که مشتری را تحویل بگیرند)، و البته این فروشگاه می توان درون دانشگاه ها و کتاب خانه باشد اما به نظر می رسد. اگر این فروشگاه ها در سط جامعه باشدند بازده بیشتر می خواهند داشت.
۹-)در سطح شهر تابلوهایی جهت فرهنگ سازی نصب شده است روی بعضی از آن ها برای یک دوره به مردم این نکته گوش زد شود: ضرب المثل خواهی شوی رسوا همرنگ جماعت شو غلط است . البته عکس مربوط به آن هم باعث اهانت به جماعت نشود( چون این کار باعث منقور شدن تبلیغ می شود). و تبلیغاتی هم در راستای تغییر کردن در سطح شهر ( همان تابلوهای فرهنگ سازی زده شود) مثل : سعی کنید از دانه گل بودن به گل بودن برسید ( همراه با عکس که گلی بسیار شاداب و زیبا را نشان می دهد) این دو کار غیر مستقیم یاری رسان شما خواهد بود و البته با کمی فکر کردن جملاتی زیباتر هم و تاثیر گذارتر هم می توان یافت ).
۱۰-)سمت و سوی معنوی به جوایز بدهید.
مسابقات مختلف ورزشی – فرهنگی – هنری و علمی و      مذهبی به صورت گسترده برای دختران دبیرستانی و دانشگاهی  بگذار کنید. به برندگان اردوهای راهیان نور هدیه  دهید با این کار دختران هم تشویق و هم هدایت می شوند.
۱۱-) مطالبی در رابطه عقاید مکتب فمنیسم – هزینه های حاصل از فساد و فحشا و خود فروشی در جهان گفته ی مشاور امور خارجه آمریکا ( در گذشته) مبنی بر این که : تا هنگامی که در خیابان های تهران چادری هست امید به ایران نداریم و گفتن مطالبی در رابطه با امامی که ما او را گم کرده ایم، ودر یاد او نمی باشیم و مظلومیت آن حضرت در دوره ی دبیرستان زده شود .)
بهتر است این مطلب در سال دوم یا سوم دبیرستان و یا پیش دانشگاهی زده شود همچنین زیان های دوست ناهمجنس داشتن زده شود ( این ها حقایق جامعه اند و ما نبایدمانند کبک…)
نکته : ذکر مطالب حجاب و عفاف در کتاب دینی پسران برای انها سود آور میباشد و در کتاب ها نظر اندیشمندان غربی نیز زده شود.( در رابطه حجاب)
در ضمن مطالب جدید باید طی یک روندی که از لحاظ روانشناسی صحیح باشد در کتاب های دوم سوم و پیش دانشگاهی اورده شود
۱۲-) یکی از مراسم هایی که باعث تغییر معنوی در دختران است اعتکاف می باشد. برای این امر باید دبیرستان ها و دانشگاها یکی از محل های ثبت نام اعتکاف باشند به نظر من روی دبیرستان ها و دانشکاه ها بیش تر میتوان مانور داد ( چون که دختران دوم و سوم و پیش دانشگاهی و همچنین دانشجو ها در حال انتخاب میسر می باشند). و البته بر روی قیمت ها نظارت باشد و یا حتی وزارت ارشاد در امر کاهش قیمت و برگذاری مراسم اعتکاف یاری رسان مساجد باشد.
۱۳-) یکی از عوامل مؤثر,سفر های زیارتی است بسیار خوب است اگر دختران به سمت این مکانها کشانده شوند.
۱۴-)پسران در سال دوم دبیرستان اردوی دفاعی دارند پسندیده است. دختران هم در سال دوم دبیرستان به اردوهای راهیان نور بروند.( و البته از لحاظ باره زمانی و جمعیتو هزینه، این اردو دچار مشکل می باشد).
۱۵-)در کتاب به دختران گفته شود حتی برای یک بار هم که هست چادر را برای یک بازه ی زمانی امتحان کنند ( احتمال علاقه مندی برای افراد وجود دارد) و البته گاهی در همین چادر به سر کردن, خانواده به دختران اعتراض می کنند و دیده شده که اعتراضات نه تنها ضرری نداشته بلکه بعضا ترغیب کننده فرد به چادر نیز بوده است.
۱۶-) یک نذر وجود دراد که عده ای از دختران انجام داده اند و به نتیجه رسیده اند نذر کنند  در مدتی ( مثلاً از اول تا دهم محرم) چادر به سر کنند و خدا هم حجات آنها را بدهد.( دختران بعضاً به این طریق چادری شده اند)
نکته:نکته شماره ۱۳و ۱۴را میتوان با ذکر یک مطلب در کتب در سی پیاده سازی کرد:یک ماه چادر به سر کنید تا متوجه اثار و برکات ان شوید.
۱۷-) دستگیری خودروهایی که مزاحم دختران اند و به دنبال سوار کردن دختران می باشند باعث محبوبیت نیروی انتظامی در نظر دختران خواهد شد( به خاطر امنیت و آرامش و اخذ حقوق افراد) و همچنین باعث محبوبیت نیروی انتظامی در نظر مردان( به خاطر غیرت) خواهد شد و نیروی انتظامی باید محبوب محجبه و بد حجاب ( به صورت کلی باید محبوب جامعه ) باشد برای همین امر باید رفتار زیبا، متین و بدور از مبارزه مستقیم با بد حجابی باشد. زیرا مبارزه ی مستقیم علاوه بر کار آمد نبودن باعث پسرفت و علاوه بر پسرفت باعث منفور شده نیروی انتظامی می شود. اگر ارگانی خدمت رسانی مردم یاشد اما به خاطر چند عمل منفور شود مردم  خدمت رسان بودن آن را باور نخواهند کرد.
۱۸-) در درس دینی سال دوم و سوم از مزایای چادر برای دختران گفته شود احادیثی که حاکی از زیبایی چادراند گفته شود گفتن از حضرت زهرا(س) و تاجداران بهشتی گفتن از ابهت شایسته خلیفه خداروی زمین گفتن از این که چادری ها اضطراب از جانب وضع لباس خود ندارند( چون چادر لباس آنها را پوشانده ) و این که آنانی سدی در برابر چشم های هوسی آلود ( که به زن دیدگاه ابرازی دارند) دارند. این خواسته و نا خواسته آرامش خانواده ای را برهم نمی زنند- به واسطه ی چادر می توانن دست رد به سینه ی نا محرمان و بد دلان زد، و چادر جلوگیری می کند از جلب توجه نامحرمان در چادر یک دختر همه را می بیند اما هیچکس او را نمی بیند، در چادر می توان احساس عزت و برتری و امنیت و وقار کرد، این که سختی های سر کردن آن گذرا اما لذت به سر کردن آن پایدار است نه دیگر از کسی متلک خواهید شنید و نه کسی به آن ها نگاه چپ  خواهد کرد – دختران را از ارزش زنان آگاه سازید- در این هیاهو چه کسانی باعث شادی امام زمان می باشند.
۱۹-)در سال دوم دبیرستان به دختران آگاهی بدهید در این رابطه که اگر نامحرمی ظاهر آراسته ی دختری را ببیدند و به گناه بیفتد آن دختر در گناه آن پسر شریک است ( بدون کم شدن از گناه پسر) خداوند حجاب را برای زن برگذیدهو خود یاری رسان میباشد و زندگی را بر آنان آسوده می کند و آنان را از مشکلات بیرون می آورد.
۲۰-) کودکان را آماده ی حجاب کنید
هنگامی که می‌خواهید برای دختران دبستانی معلم انتخاب کنید حجاب معلم هم یکی از نکته‌های مثبت معلم می باشد که ذهن بچه ها با حجاب آشنا می شود و علاوه بر آن این معلم با توجه به معتقد بودنش ممکن است به پرورش کودکانی مقید, بپردازد.
۲۱-) تقویت راهیان نور و اردوهای جنوب
جنوب را پر از تبلیغ هایی کنید که حجاب را اثبات می کنند. مثال : اثبات از طریق قرآن – روایات عذاب های بدحجابان- پاداش افراد محجبه- احکام بدحجابی و نگاه به بدحجاب ها- سیاست های غرب و گفته های آنان در رابطه حجاب و لزوم نابودی آن مکتب فمنیسم و ضررهای بدحجابی برای دیگران- حجاب محدودیت است برای مردان و نه زنان چون زنان محجبه هیچ محدودیتی از جانب آن احساس نمی کنند دانشگاه می روند به فراگیری علم و تدریس می پردازند حضور فعال دارند و هیچ محدودیتی ندارند.
این همه بدحجاب است من محجبه باشم چه سودی دارد- چرا دیده شدن تار مو اشکال دارد- چرا در نماز باید محجبه بود( حتی اگر نامحرمی نیست) به زنان بگویید که حجاب محدودیت نیست. جملات تأثیرگذار شهدا را بنویسید.
شهید محمدرضا نور بهشت قبل از شهادت به دختری که حجاب را رعایت نکرده بود گفت (در زمان جنگ ) خواهرم این ها به خاطر ما و آسایش ما و دین ما مثل گل پرپر شده اند چرا حجاب را رعایت نمی کنی ( آن دختر پس از فهمیدن خبر شهادت شهید نوربهشت تصمیم به محجبه شدن گرفت چون واقعاً به علت رفتن شهدا پی برد) این مطلبن نه تنها در اردوهای راهیان نور نصب شود بلکه در کتابخانه ها و دانشگاه ها نیز نصب شود ( جمله دیگر : نامه شهید علم الهدی به خواهرش در رابطه حجاب)
۲۲-) یکی از مسابقات می تواند : تئأتر شهادت حضرت زهرا باشد ۱۰ گروه برتر به اردوی جنوب (راهیان نور) برده شود ( این دستور به دبیرستان ها ابلاغ شود تا خود را آماده کنند) و البته دختران این تئاتر را برای خانواده‌ها و سایر دختران دبیرستان اجرا کنند و گروه های برتر آن را در سالن های بزرگ برای شهروندان اجرا کنند.
۲۳-) کتابخانه هابی که در نزدیکی مساجد قرار دارند در هنگام نماز ۴۵ دقیقه تعطیل باشند.
۲۴-) اگر که دختران مطالب کتب حجاب را نمی خوانند لااقل خودتان بخوانید و از ان استفاده کنید:
کتاب هایی نظیر کتاب شهید مطهری و کتاب هایی که در رابطه با حجاب اند و یاکتاب هایی که به سوالات حجاب پاسخ داده اند را بخوانید. نکات هدایت گر و شعارهای آن را استخراج کنید ( نکاتی که به سئوالات جوانان پاسخ می دهد و شعارهایی که دارای زیبایی هستند)و آن ها را در کتابخانه ها – مساجد- دانشگاه ها نصب کنید.
۲۵-) مدیران دبستان اگر افرادی متعهد باشند بسیار خوب است و مثلاً بگویند که به دخترانی که فردا با چادر می آیند جایزه می دهیم و یا بگویید که دختران برای نماز فردا چادر به همراه بیاورید تا همه با هم نماز بخوانیم و در دبستان ها عکس آدم بزرگا با چادر کشیده شود و عکس فرشته و ملائکه نیز با حجاب کامل کشیده شود و برای دختران جشن تکلیف و مراسم افطاری گرفته شود و عکس نیز گرفته شود (ازتک تک دخترهای کوچک) و به تمامی دخترانی که مکلف می شوند چادر هدیه شود.
۲۶-) در خوابگاه ها چند دختر چادری با یک دختر بد حجاب باشد تا شاید تحت صحبت ها و دوستی آن ها با هم دختر بد حجاب نیز محجبه شود.
در تلویزیون افرادی که مسلمان شده اند آورده شوند و نظر آن ها را در رابطه حجاب نماز و روزه پرسیده شود و همچنین اثبات حقانیت حجاب ( مطابق قرآن و روایات و سود های آن و ضررهای بد حجابی ) در تلویزیون پخش شود.
۲۷-) استفاده از پلاکارتهای تبلیغاتی
در سطح شهر جملات سازنده حجاب زده شود مثل : مطالب کوچک در رابطه با فمنیسم – نظر قرآن در رابطه حجاب کامل ( تفسیر کوچک) – نتایج محجبه شدن ( سودها) و ضررهای بد حجابی و زدن جملاتی که گویای آسان بودن محجبه شدن است زدن جملاتی که گویای این است که چه کسانی بد حجابی را به مملکت ما آورده اند و چه کسانی طرفداران و حامیان بد حجابی اند و این چه سودی برای آن ها دارد- مطالبی در رابطه با شهدا در پلاکارتها زده شود مثل جملات زیبا و حکیمانه  آنها و گفتن وضع بسیاری از شهدا ( مثال: تعداد … از شهدای اصفهان مجرد بودند و …تعداد متاهل بودند اما انان هنگامی که نام میهن- وظیفه- ناموس به میان آمد همه ی آرزوهای کم ارزش را رها کردند و برترین ارزو و هدف را برگذیدند و کشور را از نشانه های دشمن پاک نمودند.
در پلاکارتها مطالبی که اندیشمندان غربی نظیر ویکتور هوگو و هیچکاک و … در رابطه حجاب گفته (که من چند تا آز آنها را می دانم) نوشته شد چون که برای عده ای نظر اندیشمندان غربی حکم سند را دارد و به آن عمل خواهند کرد.
هیچکاک : در جوامع غربی چون زنان آزادتراند کم تر مورد کشش میلی مردان اند و جوامع شرقی به علت پوششی که دارند بیشتر مردان را به سمت خود می کشانند.
ویکتور هوگو : بردگی در اروپا از بین نرفته و همچنان ادامه دارد و بر زنان تحمیل می شود. و نام آن فحشا است.
مستر همفر ( جاسوس انگلیستان) : یکی از نقاط قوت زنان مسلمان حجاب آنهاست که باعث شده نفوذ فساد در آنها کمتر شود (یکی از علت های حمایت غرب از بدحجابینیز همین گفته ی مستر است آری آنها در فکر تضعیف جامعه ی اسلامی اند).
۲۸-) تاسیس نهادهای که تشکیل شده از افراد آگاه و سخنور است برای پاسخگویی به سئوالات پیرامون حجاب و شماره آن نیز بروی پلاکارتها نوشته شود. و همچنین این افراد به دختران برای اصلاح شدن مشاوره دهند.
۲۹-) جنگ و شهادت و خون و صحبت های شهدا را در تلویزیون ( در ایام خاص) بگذارید .
۳۰-) کلاس های آشنایی با امام زمان در محیط جامعه و به صورت همایش برگزار گردد، مثلاً ۵ جلسه در یک سالن خوب و تبلیغات آن در دانشگاه ( در مقابل سلف غذاخوری) و در کتابخانه ها زده شود.
۳۱-) روحانیونی که قرار است وارد محیط جامعه و دانشگاه بشوند باید از یک فیلتر اخلاق رد بشوند و از لحاظ اخلاقی برتری نسبی داشته باشد که این در آزمون حضوری مشخص می شود( در صورت صحیح برگزار شدن آزمون) اگر روحانیون بد اخلاق باشند جامعه را از اطراف خود پراکنده خواهد کرد – اما خوش اخلاق باشند جامعه گرد آن ها جمع خواهند شد و آنها علاوه بر خوش اخلاقی باید یاری رسان به افراد باشند نه نا امید کننده ی جامعه).
۳۲-) در دبیرستان ها به دختران چادر هدیه داده شود تا آن ها حتماً چادر نو داشته باشند و اگر روزی تصمیم به محجبه شدن گرفتند پیش زمینه آن وجود داشته باشد.
۳۳-) تفسیر آیه ۳۰ و ۳۱ سوره ی نور و آیه ۵۹ سوره احزاب به کتب دوره دوم دبیرستان اضافه شود.     ( در صورت امکان تمامی مطالبی که تا کنون گفته ام به کتابها اضافه شود و یا به صورت کتابچه در آید و به صورت رایگان در اختیار افرادی که طالب شرکت در آزمون آن می باشند قرار گیرد و به نفرات برتر جایزه راهیان نور داده شود.)
۳۴-) در صورت کمبود بودجه برای راهیان نور ابتدا دختران سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی یکی از دبیرستان ها را به صورت رایگان به راهیان نور ببرید ( ویک روحانی مجرب هم برای آن ها بگذارید ) مثلا این دبیرستان می تواند دبیرستان دخترانه امام صادق (ع) باشد (من احساس میکنم این دبیرستان گزینه ی مناسبی برای ازمایش است) و اگر این ازمایش جواب بدهد یعنی جامعه ما از طریق برگذاری اردوهای راهیان نور برای دبیرستانی ها قابل اصلاح است. و البته باید پس از بازگشت تاثیر این اردو بر روی آن ها بررسی شود و آن ها را مقایسه با قبل از اردو کرد.( این بررسی ها می تواند ۴ مرحله باشد.)
۱-     دو هفته پس از بازگشت ۲- یک ماه بعد از بازگشت  ۳- یک سال پس از بازگشت ۴- سه سال پس از بازگشت
۳۵-) آگاهی دادن دانش آموزان دبیرستانی از مکتب فمنیسم و بلاهایی که به اسم دفاع از حقوق زنان و دختران بر سر آنان آورده اند این جریان می گوید هر موقعیت مردانه یک امتیاز و هر موقعیت زنانه یک عقب مانده گی است و در غایب مرد بودن را بر زن بودن ترجیح می دهند و این جریان در تکاپوی رساندن زنان به مردان است، این جریان با استفاده از میل زنان و دختران به زیبایی آنان را دعوت به آرایش کردن ودر معرض عام گذاشتن خود دعوت می کند و از چهره و صدا و اندام زنان ودختران برای افزایش جلب توجه و فروش محصولات در تبلیغات سیاسی و تجاری خود استفاده می کنند و آنان نوع جدیدی از تحقیرشخصیت و بندگی را برای زن به تصویر کشیده اند و مطابق اعلام رسمی۲۵۶ میلیارد سود حاصل از تجارت سکس ، در جهان می باشد که این ترجمان حقارت زنان در کشورهای غربی و آمریکایی و بعضاً آسیایی می باشد پس زنان ما نباید به ایده های آن ها گوش دهند.زیرا آنان با ایده های خود عمق حقارت زن را به نمایش گذاشته اند وحرمت و کرامت ( مهم ترین دارایی و حق زنان) را زیر پا گذاشته اند در حالی که زن به قدری با ارزش است که اسلام گفته باید همچون مرواریدی در صدف باشد تا مبادا کسی به او کوچکترین آسیبی برساند.
حجاب محرومیت نیست بلکه آزادی از حقارت است بلکه مشتی بر دهان صهیونیسم است. یکی از مضرترین توافقات برای زنان، توافق جریان فمنیسم با دنیای سلطه و سرمایه داری بوده است، و این دو جریان یا در برابر حقارت زنان سکوت می کنند و یا این که زنان را به سمت خود سوق می دهند. همواره در نظر بگیرید که اسلام چه جایگاه رفیعی برای زن قائل شده است که به او می گوید چادر به سرکن ( همچنین دری در صدف) پس بدانید و بفهمید که چادر چه تاج با ارزشی است تاجی که نشان دهنده ی بندگی خداست.
مطالب بالا را در کتاب دینی دوم دبیرستان بنویسید و یا در صورت عدم توانایی آن را در کتابی به همراه مطالب دیگر بنویسید و از آن مسابقه برگزار کنید ( ثبت نام دریافت کتاب در دبیرستان و رایگان باشد و تعداد جوایز هم زیاد و راهیان نور باشد).
۳۶-) مدیران دبیرستان ها دعوت به برگزاری مراسم دعا و قرآن خوانی و دعوت به برگزاری جلسات آموزش مباحث دینی با استدلال بشوند هم چنین مراسم اعتکاف مساجد یکی از شعبه های ثبت نامش در دبیرستان ها باشد.
۳۷-)غرب را به جامعه نشان دهید تااین قدر عده ای حسرت غرب را نخورند.
باید سوابق فسادی بازیگران هالیوود و خوانندگان غرب و بعضی از مقام های سیاسی و ورزشی آن ها به مردم نشان داده شود مثلاً عده ای از آن ها از دوستانشات حامله گردیده اند- و عده ای اعلام طلاق گرفتن می کنند از دختری که هرگز با او ازدواج نکرده اند و عده ای از آنها هم به قول خودشان معاشقه با مردان زیادی داشته اند ( و یا به قول ماها فاحشه اند).
۳۸-) عده ای از دختران به این علت چادر به سر نمی کنند که می ترسند به سر کنند و پس از مدتی آن را کنار بگذارند لازم به ذکر است که دختری که چادر به سر کند شیرینی و مزایای آن را عیناً خواهد دید و حتی اگر بخواهد هم آن را ترک کند عشق و علاقه اش به چادر این اجازه را نمی دهد. دختران باید این مطالب را بدانند(این مطلب در کتاب دینی نوشته شود و یا در کتابی جدا در قالب مسابقه باید به دختران این مطلب گوشزد شود.
۳۹-) علاوه بر اردوهای راهیان نور اردوهایی نظیر اردوهای جهادی و همچنین آموزش هایی که افراد را یاد مرگ می اندازد ( مثل آموزش کفن کردن میت) کارساز می باشد و همچنین مراسم احیا و اعتکاف .
۴۰-) دشمنان برای کودکان ما نیز برنامه ریزی کردند و عروسکهای باربی را ارائه دادند شما باید عروسکهای باربی را محجبه کنید و یا از واردات آن بپرهیزید و به حمایت از تولید عروسکهای داخلی با وضع حجاب مطلوب بپردازید برای این امر میتوانید خودتان نمایشگاه و فروشگاه محصولات داخلی که از سلامت لازم برخوردارندبرگذار نمایید  (و با تهاجم فرهنگی مبارزه کنید.)
۴۱-) با تحقیق و بررسی, بدست آورید که سالیانه صهیونیسم برای تهاجم فرهنگی ایران و بد حجابی زنان آنان و ریختن قبح گناه چقدر هزینه می کند و آن را ارائه دهید، و این پول هابا چه هدفی به چه کسانی برای انجام چه کاری داده میشود.
۴۲-) اگر که از لحاظ بودجه مشکل نداشت می گفتم دختران را یک بار به مشهد ببرید. البته اگر هر دختری پس از خواندن مطالب جدید به راهیان نور برود ( درسال دوم) به نظر من بسیاری از مشکلات حل خواهد شد البته در سال سوم و پیشدانشگاهی باید ما بقی مطالب گفته شود.
۴۳-)در جشن تکلیف ها به دختران کوچک چادر هدیه داده شود.
۴۴-) افزایش سطح فرهنگ جامعه
الف) خانواده ها به دخترهای کوچک چادر زیبا هدیه دهند و عکس او را در حال نماز بگیرند.
ب) خادمان حرم با دختر کوچولوهای چادری خوش رفتاری بکنند.
ج) اگر کسی با تصمیم خود چادر به سر کرد او را تشویق کنید.
د) به عقاید یکدیگر احترام بگذارید(بسیار مهم).
ه) در محرم زنان به سمت روضه ها و مراسم مذهبی بروند.
ی) خانواده ها معتقد دعا کنند که دخترشان حجاب برتر را برگزیند.
و) حتی اگر فرزند شما کودک است او را نیمه برهنه به بیرون نبرید و سعی کنید تا حدودی آن کودک پوشیده باشد تا بعدها برای او برگزیدن حجاب سخت نباشد.
۴۵-) یک سامانه ایجاد کنید که دختران زنگ بزنند و کسی که مزاحم آن ها شده را پلاکش گزارش بدهند می تواند این وظیفه به پلیس ۱۱۰ داده شود.
۴۶-) برای پیش گیری کردن از آرایش بعضی از دخترها باید وقت آن ها را پر نمود. اما ۱- با کلاس بدرد بخور ۲- باید در محل مناسب تبلیغ آن را نصب کرد نمود (و یکی از مراکز ثبت نام دبیرستان ها و دانشگاه ها باشد و البته کلاس آن هم در دبیرستان و دانشگاه و محیط جامعه تشکیل شود. و در گرفتن هزینه ی کلاس مدبرانه عمل کرد ( مثلاً رایگان یا ۸۰ درصد تخفیف و یا …) و البته وقت اضافی دختران را می توان با ورزش – گردش و تفریح و … نیز می توان پر کرد که علاوه بر پرکردن وقت شادی آفرین می باشد و جامعه ای شاداب را ایجاد می نماید.
۴۷-) در مشاغل مردانه نباید از زنان استفاده شود زیرا یک زن بی کار می تواند تشکیل خانواده دهد اما یک مرد بی کار نمی تواند تشکیل خانواده دهد.
قوانینی را وضع کنید و عمل کنید: وظیفه انجام فروش پوشاک مردانه – حسابداری – مشاغل کامپیوتری و همه این ها با مردان است و زنان فقط می تواند به انجام شغل هایی مانند پرستاری – معلمی – دبیری – پوشاک زنانه بپردازند ( به صورت کلی شغل هایی که افراد در آن قرار است با مردان سرو کله بزنند به مردان فقط سپرده شود ( و غیر این ,غیرقانونی باشد) و شغل هایی که افراد در آن با زنان سر و کله می زنند به زنان سپرده شود ( و غیر آن ,غیر قانونی ) و شغل هایی که با هر دو جنس سرو کله می نند به مردان سپرده شود ( زیرا شاغل بودن برای مردان مهم تر از شاغل بودن است). امروزه زنان در عرصه کار بیش از حدی که باید وارد شوند وارد شده اند و جای مردان را تنگ کرده اند و علاوه بر آن با بد حجابی ناشی از نادانی و کار سنگین جامعه را نا زیبا کرده اند.
۴۸-) چند سیاست : مبارزه مستقیم با بد حجابی در افراد تنفر نسبت به حجاب ایجاد می کند برای مبارزه باید به دنبال اهدافی بود که تحقق آنها منجر به رسیدن به هدف اصلی می باشد.
از امروز به صورت الزامی کیفیت و سلامت هر کالا را روی آن بزنید مثلاً روی یک پیراهن زنانه بزنید سلامت و کیفیت این کالا تایید شده و نمره ی A+++ به آن بدهید و به دیگری که کیفیت و سلامت کمتری دارد A++ بدهید پس از مدتی که این امر برای مردم عادی شد و همه زنان به دنبال کالاهایی که کیفیت و سلامت بالایی دارند رفتند ( و البته این بر چسب ها باید فراگیر باشد و کسی که کالا را می خرد آن را بچیند و به واسطه ی چیده شدن, آن آرم از بین برود ( مثلاً آن آرم به سوراخ دکمه های لباس آویزان باشد و راه جدا کردن آن فقط چیدن و یا کندن باشد ( ونه بازکردن چون اگر باز شود فروشنده ها آن را از مشتری می گیرند و به لباس دیگری می زنند) و پس از مدتی علاوه بر زدن کیفیت و سلامت ,در قسمت پایین ,اسلامی و غیر اسلامی بودن آن ( در صورت پویشیدن در محیط جامعه) زده شود مثال:(کیفیت کالا:B+ در صورت عدم استفاده از چادر (به علت کوتاه بودن )این پوشاک غیر اسلامی میباشد)همین یک کلمه که افراد خود بدانندمشغول به انجام چه کاری هستند تاثیر به سزای بر محیط و پوشش افراد خواهد گذاشت. ( و این یعنی لباس هایی که تنگ و کوتاه و رنگ نامناسب دارند مورد تایید اسلام نیستند و با توجه به این که همه ی ما ادعای مسلمان بودن می کنیم این جمله بسیار تاثیر گذار خواهد بود.)
چند مثال: به علت کوتاه بودن در صورت عدم استفاده از آستین فرعی این لباس غیر اسلامی است.
مثال ۲ : این لباس به علت رنگ نا مناسب غیر اسلامی می باشد.
مثال ۳ : این لباس به علت تنگ بودن و بدن نما بودن غیر اسلامی می باشد.
مثال ۴ : این لباس اسلامی است.
والبته نکته مهم این است که باید همراه با این کار شما گروهی از طراحان مجرب لباس را گردهم آورید و با استخدام آن ها و پرداخت حقوق خوب به آنها ، آن ها را دعوت به طراحی لباس اسلامی بنمایید و خودتان از مهم ترین تولیدی های لباس بشوید تا این گونه نباشد که فردی که به دنبال لباس اسلامی میگردد دچار مشکل بشود بلکه لباس های اسلامی و مناسب در بازار وجود داشته باشند ( چرا غرب و عده ای طراح غیر متعهد بازار پوشاک را در دست داشته باشند اما وزارت ارشاد در دست نداشته باشد ایا نباید وزارت ارشاد به فکر تولید لباس باشد، اما هر کافر و بد کاری از آن سود برد.)
۴۹-) بازیگران یکی از گروههای مخرب حجاب اند باید قانونی وضع شود که می گوید آنها ملزم به حفظ حجاب در هنگام ضبط فیلم هستند.
۵۰-)از جمله مطالبی که دخترها باید بدانند این است که پسرهای غیر متعهد از نگاه شهوت الود به آنها لذت می برند.
۵۱-) تدابیری برای افزایش آمار ازدواج و کاهش سن ازدواج بیندیشید.
۵۲-) صدا و سیما و روحانیون آن مردم را دعوت به ساده گرفتن ( دوری از تجملات زیاد ) در ازدواج بکنند. در صدا و سیما و فیلم ها باید نشان داده شود افراد با درآمد متوسط زندگی خوبی دارند، تا این که مردم کیفیت زندگی وابسته به پول ندانند. در فیلم ها روابط پسر و دختر مطابق چهاچوب اسلام باشد مگر فیلم هایی که عبرت به افراد می دهند که عاقبت این اعمال چه می باشدو یعنی دخترها ثروت را مایه ی خوشبختی می دانند در فیلم ها نشان داده شود که این غلط است در ضمن نباید در فیلم ها کلفت ها چادری باشند و اربابات و ثروتمندان بد حجاب این در طول مدت منجر به تشکیل ذهنیت در مردم میشود.

۵۳-) در صدا و سیما در رابطه ی با ازدواج موقت بحث و گفتگو بشود تا آرام آرام این امر برای مردم عادی شود.
۵۴-) اگر کسی به ۱۱۰ با موبایل خود زنگ زد و یک دقیقه صحبت نکرد پلیس محل آن را ردیابی کند و یک نیرو به سمت آن بفرستد به این واسطه دخترهایی که دچار مشکل شده اند می توانند به صورت مخفیانه به یاری طلبی بپردازند.
۵۵-) جشنواره ای برای فیلم ها برگزار شود اما معیار برتری فیلم ها این باشد که کدام یک تأثیر بهتر و بیش‌تری بر فرهنگ جامعه می گذارد آنگاه تا حدودی این جشنواره زمینه را برای فیلم های هدفمند فراهم می کند آنگاه ما هم می توانیم با هالیوود رقابت کنیم زیرا هدفمند شده ایم. همچنین این جشنواره علاوه بر فیلم پذیرایی کتاب ها و رمان ها شعر و موسیقی مجاز اسلامی نیز باشد و به برترین ها در زمینه ی فرهنگ سازی درستکاری جایزه بدهد این جشنواره می تواند توسط وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شود.
در این فیلم ها مطرح شدن مباحثی همچون طعبه کردن- یاری خواستن از خدا – دعا کردن- برده شدن نام خدا- امیدواری به زندگی – اصلاح شدن و … باعث امتیاز مثبت بدست آوردن بشود و همچنین آورده شدن مباحثی همچون مصرف دخانیات و مواد مخدر در سختی و شدت های زندگی – استفاده از مسکرات – ناامیدی- دوستی با نا محرم خودکشی باعث امتیاز منفی آوردن بشود البته ممکن است فیلمی عواقب این اعمال را نشان دهد و بدبختی های حاصل از آن را به تصویر بکشد که این نیز امتیاز مثبت خواهد بود. در فیلم ها نباید مردم از فقر ترسانده شوند بلکه فیلم ها باید سطح تحمل مردم را بالا ببرند تا اگر برای فردی فقر به وجود آمد به زودی از آن خسته نشود و افراد در فیلم ها دعوت به تلاش – برنامه ریزی و امیدواری بشوند.
۵۶-) اگر کسی دختری محجبه را دید باید از دیدن وضع او ابراز خوشحالی نماید و به کودکان چادر نماز (گل گلی) داده شود.
۵۷-) در دانشگاه ها اساتید تفسیر موضوعی و به صورت کلی در درس‌هایی که می توانند بر فرهنگ جامعه اثر گذارند باید موضوعی را بدهند تا دختران در رابطه ی آن فکر کنند و یا به جستجو در اینترنت در رابطه ی آن موضوع بپردازند و آن چه که نظرشان است را به کلاس ارائه دهند ( یعنی مطلب به صورت تحمیلی ارائه نشوند بلکه دانشجو به تکاپو دعوت شود و با پرسش از نظرات او به فعال شدن دعوت شود و سپس به سوالات او پاسخ داده شود و مطالب مربوط ارائه شود)
۵۸-) دخترها باید بدانند که گول تهدید پسرها را نخورند مثلا پسری می گوید که اگر تو حاضر به فلان کار نشوی عکس هایمان را به خانواده ات نشان خواهم داد. در این حالت ممکن است دختران فریب بخورند و بیش از پیش در منجلاب فرو روند آنان باید موضوع را هر چه زودتر با پدر و یا پلیس در میان بگذارند ( این پسرها ممکن است حتی دروغ بگویند که فیلم یا عکسی از آنان دارند.
۵۹-) به سوالات دختران در کتاب دوم دبیرستان پاسخ داده شود.
مثال : چرا برای زنان محدودیت در نظر گرفته شده اما برای مردان نه؟ کجای قرآن گفته که زن حجاب داشته باشد؟ بدحجابی من چه ضرری برای دیگران دارد؟ به دیگران چه ربطی دارد؟ چرا در هنگام نمازحتی به تنهایی چادر به سرکنیم؟ چرا مردها نگاه نکنند؟ دیده شدن یک تار مو چه ضرری دارد؟ این همه بدحجاب هست محجبه بودن من چه سودی دارد؟ من او را منحرف نکنم دختری دیگر او را منحرف خواهد کرد.
نکته : این سوالات و جواب های آن ها در جزوه ای که در لوح فشرده در و صدف است وجود دارد البته این مطلب باید آماده ی چاپ در کتب درسی بشود.
۶۰-) فعالیت های فکری و فرهنگی و علمی ای وجود دارد که غرب برای ما انجام میدهد باید برتر از این خدمات را خودمان به خودمان ارائه دهیم تا آرام ارام از ارزش غرب در ذهن مردم کاسته شود مثلا ما باید شناسایی کنیم اگر در چه زمینه هایی در کشورمان پیشرفت کنیم به خود کفایی دست خواهیم یافت باید وابستگی هایمان را شناسایی کنیم و به تمامی دانشجویان و اساتید و مردم جامعه آن را ارائه دهیم آنگاه هر دانشگاهی که برترین و بیشترین مقالات را ارائه داد رتبه ی    isa آن بالا تر برود(این سه حرف انگلیسی مخفف سه کلمه ی انگلیسی با معنا های: خودکفایی – جامعه و یاور میباشد)و افرادی که مقاله شان در این آزمون  پذیرفته شود به معنای این است که آنان یاری رسان خودکفایی جامعه بوده اند این طرح جایگزینی عالی برای isi میباشد و مزیت ان این است که باعث خود کفایی جامعه ی ما میشود و علاوه بر آن مارا از خدمات غرب بی نیاز مینماید.
۶۱-) دولت و بانک ها باید زمینه ی حلال خوری مردم را فراهم کنند, نه این که خود به واسطه ی وامهای ربوی و سود های بانکی آلوده, ربا خور و ربا ده باشند(نام زیبا بر ربا گذاشتن اصل موضوع را تغییر نمیدهد)
۶۲-)به جای آنکه بر ابزاری که غرب برای منحرف کردن مردم استفاده میکند درپوش گذارید از همان ابزار برای هدایت مردم و یا برای خنثی سازی تلاش غرب استفاده کنید مثال:به جای درپوش گذاشتن بر وی چت و واتس اپ از این دو ابزار برای هدایت مردم استفاده کنید به این طریق که روحانیونی مجرب و خبره و مشهور را وارد این سیستم کنید تا به سوالات جوانان پاسخ دهند و البته اطلاع رسانی شود که پورتال اتصال به این روحانیون چه میباشد به واسطه ی این عمل جوانان بعضا سوالاتی را که خجالت میکشند به صورت عادی از دیگران بپرسند را میپرسند و این باعث علاقمند شدن جوانان به اسلام شده و هم چنین رنگ بویی از اسلام در این ابزار خواهد پیچید و حتی میتوان تا حدودی جوانان را تحت کنترل در آورد و همچنین هدایت کرد (حجت الاسلام بازیار امام جمعه ی زرین دشت قبلا مشابه چنین کاری را انجام داده اند)
۶۳-) تعداد زیادی شعار وجود دارد که این شعارها حامی محجبه ها و هر یک ممکن است بر دل بدحجابی نشسته و در محجبه شدن به او یاری رساند این شعار ها باید از زبان دختران بدست امده باشد و به دیگر دختران نشان داده شود و به نظر من باید شعار های موثری که از زبان دختران زده شده جایگزین شعارهای سطح شهر و نمایشگاه ها (مثلا نمایشگاه پل شهرستان)شود  شما باید این شعارها را در معرض دید قرار دهید. مثلا می توانید در سایت های معروف قرار دهید و یا در راهیان نور نصب کنید و یا در اداره جات و یا …. برای استخراج این شعارها می‌توانید به کتاب چی شد چادرم تألیف عالیا نراقی عراقی انتشارات نوای دانش مراجعه کنید و یا این که به وبلاگ ایشان مراجعه کنید.  و یا برتر از ان این که خودتان این طرح اینترنتی را گسترده تر از ایشان اجرا کنید و نتایج را جمع آوری کنید
در این کتاب دختران این که چی شد چادری شدند را گفته‌اند سود خواندن مطالب این کتاب این است که شما خواهید فهمید علت بدحجاب ماندن افراد و همچنین علت محجبه شدن آنها چه بوده آنها را تحلیل کنید و مطابق آن برنامه ریزی کنید شما میتوانید خودتان در محیط اینترنت این سوال را بپرسید که چی شد چادری شدید؟ و سپس این که چگونه می توان افرادی را چادری کرد را از آن استخراج کنید

مولف: محمد علی معمار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر
اسفند ماه سال۱۳۹۳

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. راهیان نور امسال رنگ و بوی مدافعان حرم به خود می گیرد - 99,336 بازدید
 2. دانلود رایگان کتاب عشق شیرین -۲۵۰صفحه-PDF - 72,049 بازدید
 3. دانلود/ آهنگ ماموریت سخت با صدای حامد زمانی + متن شعر - 52,015 بازدید
 4. تماس با ما - 50,319 بازدید
 5. درآمد علیخانی از «ماه عسل» چقدر است؟ - 39,865 بازدید
 6. به موج وبلاگی «من عاشق محمدم»بپیوندیم - 38,449 بازدید
 7. گلچینی از مطالب ارسالی به کمپین “دفاع از پاسپورت ایرانی” - 38,436 بازدید
 8. واکنش احمدی مقدم به تکذیبیه احمدی نژاد - 35,571 بازدید
 9. تعرفه تبلیغات در روایت نو - 34,378 بازدید
 10. گزارش تصویری فراخوان ” من، کلاس و معلم مهربانم “ - 34,215 بازدید
 11. درباره ما - 33,664 بازدید
 12. اعلان جنگ شورای امر به‌ معروف به چشمان «فتنه‌ انگیز»! - 33,446 بازدید
 13. نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟ - 32,847 بازدید
 14. داستان زندگی مادر امام زمان (عج) نمایش رادیویی شد - 32,590 بازدید
 15. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۷۹ - 32,298 بازدید
 16. سخنرانی رئیس‌جمهور در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی آغاز شد - 32,183 بازدید
 17. نظر برخی وبلاگ نویسان استان البرز در مورد حماسه ۹ دی - 31,927 بازدید
 18. آزاد اندیشی یعنی رقص روی سن دانشگاه؟ - 31,304 بازدید
 19. شاگرد ساوجبلاغی میرزای کلهر - 31,272 بازدید
 20. افزایش سرعت فایرفاکس با استفاده از تکنیک HTTP Pipelining - 30,613 بازدید
 21. جشنواره وبلاگ نویسی حماسه سایبری - 14,497 بازدید
 22. با رعایت این نکات، همیشه موهای زیبا داشته باشید - 13,578 بازدید
 23. گلدون وبلاگی استان البرز/شماره ۸۱ - 12,659 بازدید
 24. یامهدی (عج) - 12,520 بازدید
 25. موج وبلاگی:محکومیت سکوت غرب در قبال شهادت ۳مسلمان - 12,489 بازدید
 26. طول انگشتان دست چه چیزی درباره شما می‌گویند؟ - 12,421 بازدید
 27. شیرینی زندگی با طعم شیرینی - 12,273 بازدید
 28. سفرای ایرانی خلیج فارس را ترک کنند - 12,270 بازدید
 29. بهترین تغذیه در زنگ تفریح مدرسه - 12,206 بازدید
 30. پیکرهای چهار شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود - 12,145 بازدید

ماجرای نذر بی سرانجام پدر بنیتا چه بود؟/ پدربزرگ بنیتا: پلیس از ما خواست آگهی گمشدگی بنیتا را منتشر نکنیم

۲۸ تیر ۱۳۹۷

اولین فیلم منتشره از مراسم تدفین بنیتا

۲۸ تیر ۱۳۹۷

اینستاگرام مادر بنیتا داغ دار شد + عکس

۲۸ تیر ۱۳۹۷

بازیگر «ماجرای نیمروز» پیتزا را بهترین اختراع بشر نامید/ قول همراهی مهرداد صدیقیان با بچه‌های سرطانی

۲۸ تیر ۱۳۹۷

تکذیب صحبت‌های «حمید بقایی» از سوی رئیس بیمارستان بقیه الله

۲۸ تیر ۱۳۹۷

برنامه های دهه کرامت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)

۲۸ تیر ۱۳۹۷

پاسخ حرکت جدید کنگره آمریکا را خواهیم داد/ بدون توجه به خواست دیگران تقویت قدرت دفاعی را ادامه می‌دهیم

۲۸ تیر ۱۳۹۷

کشف جسد بنیتا ۸ ماهه در پاکدشت/ سارق دستگیر شد + فیلم لحظه سرقت

۲۸ تیر ۱۳۹۷

نماز جمعه اولین هفته مرداد ماه به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

۲۸ تیر ۱۳۹۷

چرا احمدی نژاد نتوانست از بقایی عیادت کند؟+ فیلم

۲۸ تیر ۱۳۹۷

کنگره آمریکا طرح اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را تصویب کرد

۲۸ تیر ۱۳۹۷

همکاری حامد بهداد و صداپیشه «دکتر ژیواگو»/ تهامی: به اندازه موهای سرم آنونس فیلم گفتم!

۲۸ تیر ۱۳۹۷

نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی چهارم مرداد؛ پرسپولیس محکوم به پرداخت ۷ میلیارد!

۲۸ تیر ۱۳۹۷

چه کسانی بیشتر گرمازده می شوند؟/با این راهکارها گرمازدگی را بپیچانید

۲۸ تیر ۱۳۹۷

تحریم‌های جدید بسیار گسترده تر از قبل است/ مجلس، قانون جاری کشور مبنی بر توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/ اکنون باید پرسید تحریم‌ها شامل چه چیزی نمی‌شود؟

۲۸ تیر ۱۳۹۷

توزیع دولتی تریاک مشکلی را حل نمی کند/ جوانان به مواد مخدر صنعتی آلوده شده اند

۲۸ تیر ۱۳۹۷

تحریمی اتفاق بیفتد، هیچ پرداختی به توتال نخواهیم داشت/۱۳۰۰ نفر در وزارت نفت استخدام می‌شوند

۲۸ تیر ۱۳۹۷

ریشه درگیری‌های میانمار اعتقادی نیست

۲۸ تیر ۱۳۹۷

یوسف گم‌گشته پس از ۶ روز پیدا شد +فیلم

۲۸ تیر ۱۳۹۷

بررسی فضای مجازی و تهدید زبان فارسی در خندوانه/ خاطرات ارژنگ امیرفضلی از دوران سربازی

۲۸ تیر ۱۳۹۷

درمان غیبت چگونه است؟

۲۸ تیر ۱۳۹۷

پایتختی‌ها به اطراف تهران آمدند

۲۸ تیر ۱۳۹۷

متانول عامل مرگ ۵ تن و مسمومیت ۹۹ سیرجانی شد

۲۸ تیر ۱۳۹۷

هشدار اتحادیه عرب به اسرائیل: قدس خط قرمز است

۲۸ تیر ۱۳۹۷

خوشحال ترین مردم دنیا در کدام کشورند؟

۲۸ تیر ۱۳۹۷

روشی ساده که خستگی مفرط پاها را رفع می‌کند

۲۸ تیر ۱۳۹۷

صبحانه را مفصل بخورید تا لاغر بمانید

۲۸ تیر ۱۳۹۷

بیماران هموفیلی و«خانواده ای برای حمایت»

۲۸ تیر ۱۳۹۷

آقای قالیباف! انصرافتان از انتخابات اشتباه بود ولی آمدنتان ،اشتباه تر…!

۲۸ تیر ۱۳۹۷

مضجع شریف امام رضا(ع) غبار روبی شد

۲۸ تیر ۱۳۹۷

آرشیو